шпагат agrotex

якість із угорщини + низька ціна

замовити дзвінок

замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

 

Компанія Agrotex

Виробничі потужності в Угорщині

Шпагат AGROTEX є продуктом компанії з виробництва пластикових мас «АГРОТЕКС», яка знаходиться в другому за розміром місті в індустріальній країні з динамічно розвиваючою економікою Угорщині. Комерційне Товариство з обмеженою відповідальністю утворилося в 1990 році в Дебрецені. 


Основні напрямки виробництва підприємства:

· Виробництво шпагату: виробництво і реалізація пластикових (поліетилен і поліпропілен) виробів.

· Переробка відходів: вторинна переробка та утилізація полімерних виробів.

· Сільськогосподарська діяльність: вирощування злаків, закупівля, сушіння та зберігання зернових.

З 2009 року, дотримуючись забезпечення охорони та захисту навколишнього середовища, компанія Агротекс збільшила коло своєї діяльності, розширюючи свої технологічні процеси, фірма почала займатися заготівлею пластмасових відходів, утилізацією, переробкою та подальшою реалізацією продукції.

З впровадженням нових технологій пластмасові відходи пускають в переробку, перемелюють, гранулюють і після отриманого відмінної якості – гранулату, використовують в подальшій продукції, утилізують, а також реалізують фірмам-партнерам, які займаються виготовленням пластмасових виробів. Цим, охороняючи і захищаючи природу, з пластмасових відходів знову виробляють якісну продукцію, не забруднюючи довкілля.

Фабрика з виготовлення пластикової маси розташована  на 10 га на краю Дебрецена, де на власній землі 1800 м2 території, забезпечена сучасними і розвиненими інфраструктурами, що створює необхідні умови для ведення ефективної діяльності підприємства. 


Асортимент виробництва продукції складає:

· Поліпропіленовий шпагат для обв’язки тюків.

· Сітки для тюкування.

· Перев'язувальні вироби.

· Поліпропіленові по-колу в’язані мішки.


Шпагат поліпропіленовий «Агротекс» виготовляють методом  фібриляції та крутіння розтягнутої мотузки з поліпропіленового сплаву і розфасовують по 5кг в бухти синього,  металевого, білого кольору і відправляють під реалізацію. Протягом року компанія виготовляє 3000-5000 тон перев’язувального шпагату, використовуючи поліпропілен екстра-класу гомополімер виду рафія.

Види поліпропіленового перев’язувального шпагату:

Agrotex 800-1000 (ПП): плотність: 100 м/кг, товщина нитки: 1000 tex, вага бухти: 5 кг, забарвлення: білий

Agrotex 600-800 (ПП): плотність: 600 м/кг, товщина нитки: 1660 tex, вага бухти: 5 кг, забарвлення: синій, металевий, білий

Agrotex 350-400 (ПП): плотність: 350 м/кг, товщина нитки: 2860 tex, вага бухти: 5 кг, забарвлення: синій, металевий, білий

Agrotex 130 (ПП): плотність: 130 м/кг, товщина нитки: 6670 tex, вага бухти: 10 кг, забарвлення: синій


Шпагат Agrotex  – задовольняє попит покупців на високому рівні, забезпечуючи своїх партнерів продукцією європейської якості.

зимой буренка
будет
благодарна

замовити
дзвінок