шпагат agrotex

якість із угорщини + низька ціна

замовити дзвінок

замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Компанія Agrotex

Компанія AGROTEX Plastics Industry and Trade Limited — провідна угорська компанія по виробництву ниток з поліпропілену і поліетилену. Вона підтримує і розвиває ділові зв'язки як у своїй країні так і за кордоном. Основа стратегії розвитку - якісна управлінська політика для довгострокового розвитку, спрямована на задоволення високих очікувань клієнтів і підтримання високої якості продукції..

agrotex 360 whiteagrotex 360 serijagrotex 600 whiteagrotex 1000
 • ООО Агротекс була заснована в 1990 році в Дебрецені. Уже 20 років займає лідируючу позицію по виробництву шпагатів.

  Розвивається в трьох основних напрямках:
  виробництво продукції з поліетилену і поліпропілену,
  переробка полімерних відходів,
  сільськогосподарська діяльність.


  Виготовлення пластикових товарів поділяється на 3 сегмента:

  1. Сільськогосподарські шпагати поліпропіленові.
  2. Нитки перев'язувальні різних текстур для сільського господарства, харчової промисловості, поліграфії, інше.
  3. Мішки поліпропіленові плетені і поліпропіленові мягкостінні контейнери Big-Bag для сипучих продуктів.

  Щорічно завод виробляє 3000-5000 тон поліпропіленового шпагату 4 видів:

  Agrotex 130: вага 130 м / кг, упаковка 10кг, колір синій.
  Agrotex 350/400: вага 350 м / кг, упаковка 5 кг, колір білий, синій, сірий.
  Agrotex 600/800: вага 600 м / кг, упаковка 5 кг, колір білий, синій, сірий.
  Agrotex 800/1000: вага 1000 м / кг, упаковка 5 кг, колір білий


  Також фірма співпрацює з багатьма виробниками пакетувальних сіток для сінажу та продає їх продукцію: Claas (Німеччина), Novatex (Італія), Defalin (Польща), Juta (Чехія), Sintech (Саудівська Аравія).


  У 2009 році компанія почала новий напрямок діяльності зі збору, переробки, перепродажу пластикових відходів. Підтримуючи екологічно чисте виробництво, на фабриці відходи сортуються, очищаються, переплавляються. Отриманий вторинний продукт у вигляді гранул продається партнерам для виготовлення пластикових виробів.


  Agrotex EuroshpagatТретій сектор бізнесу Агротекс — вирощування, закупівля, обробка зерна сушінням з подальшим зберіганням. Фірма володіє 5600 га землі, 600 га з яких орні. Більшість високоякісних земель знаходиться навколо ділянки поруч із заводом і 150 га зрошувані. На них культивуються кукурудза, горох, соняшник. За минулі роки ця частина бізнесу значно збільшилася і покращилася, завдяки значним інвестиціям.

 • Основний офіс і виробництво AGROTEX знаходяться в місті Дебрецен в Угорщині.


  Історія країни бере початок з 1001 року. Королівство Угорщина було проголошено після коронації правителя Іштвана Святого і прийняття ним престолу.


  Вся територія знаходиться переважно на рівнинах оточених горами, що сприяло комфортному клімату з помірною температурою зимою і жарким літом. Країна багата чорноземом і корисними копалинами. Через столицю Будапешт протікає друга за величиною ріка в Європі Дунай і всі водні потоки, що перетинають територію республіки, беруть початок у неї. Дунайський водний шлях з'єднує Угорщину з низкою сусідніх країн.


  Сьогодні це держава з динамічно розвиваючою індустріальної економікою, промисловість якої спрямована в основному на експорт продукції машинобудування та інших товарів.


  На околиці міста Дебрецен на сході країни площею 10 га розташувався промисловий комплекс AGROTEX Plastics Industry and Trade Limited. Цехи під пластикове виробництво займають 1800 м2. Інвестиції в розвиток інфраструктури та виробничі потужності стали найбільш значними за 5 років у всій Східній Угорщині.


  Компанія дбає про безперервні розробки і якісному управлінні висококваліфікованими фахівцями, які забезпечують справедливу бізнес-політику і ринкову орієнтацію виробництва і продажів.

 • Дебрецен — важливе економічне місто Угорщини. Протягом століть і в даний час є центром сільськогосподарської зони завдяки родючому ґрунті. Перші згадки про нього з'явилися в 1235 році.


  Стрімкий індустріальний розвиток Угорщини почався після Другої світової війни. З 1950-х років почалися великі капіталовкладення у виробничі підприємства, а з 1990-х почався процес приватизації.


  Так в 1990 році була заснована компанія з обмеженою відповідальністю Agrotex і вже 20 років займає лідируюче місце.


  Особлива увага керівництва направлена на постійне вдосконалення і модернізацію машинних технологій. Головна мета корпорації — повне задоволення попиту споживача, примноження авторитету та репутації через довіру покупця.

зимой буренка
будет
благодарна

замовити
дзвінок