Блог

Добрий день.Мене звуть Віктор, я займаюся імпортом і продажем сінов'язального шпагату в Україні.Ми вже працюємо з вами не один рік. Раніше, кілька років тому, я з вами особисто спілкувався, а потім ви..
Прес-підбирачі Характеристика сучасних і Б / У прес-підбирачів тюковочних – де і за скільки їх можна придбати. Ні для кого не секрет, що на будь-якому агропідприємстві необхідно заготовлювати корм. Бі..
З давніх часів люди прагнули створити собі кращі умови для життя. Піклуючись про домашній затишок, зручність у щоденному використанні різних предметів, покращуючи умови праці, вони покращували собі як..
У сучасному світі є багато видів поліпропіленових шпагатів з різними характеристиками і властивостями. Призначені для рулонних, тюковочних, мало - і великогабаритних прес-підбирачів з різним ступенем ..
Поліпропіленова нитка - це особливо міцна тонка мотузка для упаковування, підв'язки, зшивання та інших потреб. Таку нитку ще називають шпагатом, значення слова «шпагат» походить від італійського «spag..