шпагат JUTA

чешська якість і найкраща ціна

замовити дзвінок

замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

ШПАГАТ JUTA (ЮТА) - УПАКОВКА, РІЗНОВИДИ І ВІДГУКИ

Шпагат поліпропіленовий JUTA – європейська якість доступна в Україні!

Шпагат Юта (Juta) – відома у всьому світі торгова марка. Її один з продуктів шпагат поліпропіленовий найпопулярніший серед аграріїв.
Група Juta – лідер в багатьох галузях, прагне до постійних поліпшень, надає своїм клієнтам і партнерам високу якість продуктів, послуг та рекомендацій. У кожному спектрі галузей працюють професіонали, які знають галузь, продукт, що дозволяє реагувати на зміни ринку і попит коли це необхідно. Такий підхід в управлінні підтримує Juta вже багато років в лідерах ринку.

 • Виробник Juta – це 14 заводів розташованих в Чехії. Компанія з вертикальною інтеграцією бізнес-процесів – від перероблення сировини, полімерів і хімічних речовин, шляхом обробки в волокна і текстиль, до готової продукції. Можна виділити п'ять секторів напрямку бізнесу: сільське господарство, геосинтетика, покрівля, технічний текстиль, штучні покриття для стадіонів.

  Сільськогосподарська продукція розділена на чотири сегменти: шпагат поліпропіленовий та пакетувальні мережі, продукція для дачних ділянок і теплиць, мішки Big-Bag різної величини для сипучих, пакувальні сітчасті товари. Компанія спеціалізується на виробництві й продажу шпагату. 85% продукції експортується в 35 країн світу.

  Асортимент шпагату Юта для прес-підбирачів тюковочних

  Шпагат поліпропіленовий представлений виробником у великому асортименті до марки 1000 декількох кольорів: чорний, білий, синій, зелений, теракотовий. Бухти 4, 5, 9, 10, 11.5 кг. У нас можна купити шнур марок 130, 400, 500, 1000. Самий використовуваний вид марки 500 – на один кілограм 500 м. Вона підходить фактично для всіх закордонних і вітчизняних прес-підбирачів. В основному використовують для формування квадратних тюків.

  Упаковка сінов'язального шпагату JUTA (TEX 2000)

  Обгортка шпагату змінювалася кілька разів протягом 7 років. Два роки з 2011 була з червоними й синіми літерами та печаткою на обгортці на білому фоні. З 2013 року біла упаковка з чорними буквами. У 2014 нова обгортка з червоно-синім вкладишем і друкованим текстом, що нагадує польські упаковки шпагатів TYTAN-500 фірми DEFALIN і TAMA-500. З 2015 року дизайн повернувся колишній, де була печатка на поліетилені, і за останні пару років змінився текст, виключений напис 4 кг і зверху вказані щільність і метраж 2000tex-2000m. На поточний період мотузку можна купити в такому оформленні.

  Колір шпагату/нитки

  Шнур марки 500 відомий в Україні в двох кольорах: в бобінах 4 кг білого і синього 5 кг.
  Білий колір викликає серед фермерів багато різних відгуків. Причиною тому є прозорість нитки. Біла нитка відрізняється від біло-прозорої додаванням фарби, яка трохи її пом'якшує.

  Матеріал поліпропілен спочатку виготовляється у вигляді круглих гранул прозорого кольору різних марок, від яких залежить м'якість і еластичність продукції. Потім, при виготовленні нитки, в сплав додаються різні речовини та фарби, які можуть бути різних кольорів. Фарба і колір на властивості нитки не впливають.

  Вага бухти поліпропіленового шпагату

  В сертифікації виробник вказує, що допустимий допуск тонкощі становить ± 5%. Від цього бухти можуть бути 4; 3,9; 3,8; і навіть 3,7 кг. При цьому довжина 2000 м. Хоча раніше кілька років тому вага була точною. І такі зміни у вазі мотка стосуються не тільки JUTA, а всіх виробників шпагатів.

  Порівняльний аналіз сінов'язального шпагату

  Компанія Єврошпагат зацікавлена, щоб у наших клієнтів, завдяки поставляємим нами шпагатів, виконувалася робота швидше і якісніше, від чого залежить їх прибуток. Спілкуючись безпосередньо з фермерами по всій Україні, ми ділимося придбаними відгуками та рекомендаціями. Використання певного шпагату передбачає кілька факторів, як з технічного боку, так і особистих переваг фермера. Багато залежить від стану прес-підбирача, його механізмів, зносу, налаштувань, ваги тюків ...


  Група JUTA має багаторічний досвід з виробництва пакетувальних сіток для сухих кормових культур, що дозволяють більш компактно упаковувати в рулони й легше їх транспортувати. Види мереж розділені на три категорії: для пресування соломи, пресування сіна і силосу, для міні прес-підбирачів.


  Товари геосинтетики це геотекстиль і продукти для покриття при будівництві та зміцненні сховищ, водних басейнів, гребель, каналів, підземних споруд, транспортної інфраструктури, залізниць, фундаментів будинків, дренажних систем, від ерозій грунту.

  Покрівельна продукція трьох видів: підкладки під покрівлю для теплоізоляції й від попадання вологи, фасадні пластини-мембрани вентильованих систем, повітронепроникні бар'єри для ізоляції від парів.

  Технічний текстиль: килимові покриття, бобіни пряжі фільтрів, нитка для зшивання мішковини, зшивання штучної трави..

  Штучний турф для газонів на стадіонах, дачних ділянках у вигляді покриття зеленою травою.

 • Шпагат поліпропіленовий Юта виробляють в Чехії. Республіка з'явилася в наслідок поділу Чехословаччини в 1993 році. На її просторах три історичні частини – Богемія, Моравія, Сілезія.


  6 підприємств JUTA знаходяться в Двур-Кралове-над-Лабем. Це місто, що розташувалося в верхів'ях річки Ельби, що межує з північної сторони з Сілезькою Польщею. У районі, де розташоване місто, Чеська Республіка досягає найвищих висот. Місто підноситься на 485 метрів від поверхні річки. Перші письмові згадки з'явилися в 1270 році й пов'язані з частиною правил, створених п'ятим королем Пршемислом Отакаром II. Цар відомий містобудівною діяльністю та основоположником прав, під його правлінням Чеське королівство досягло найбільшого буму. Пршемисл Отакар II поставив місто, укріплене стінами з чотирма воротами й однаковою кількістю веж.


  Велика частина заводів знаходиться в Богемії в західній частині країни та один у Великобританії по виробництву водонепроникної фольги. Богемія – так раніше називалася Чехія. На її території з'явилися перші поселення чехів. Вона займає дві третини республіки з західної сторони й оточена з усіх боків горами.

 • Компанія JUTA була заснована в 1946 році як державне підприємство текстильної промисловості. Сьогодні це акціонерне товариство. Витоки початку розвитку виходять з 1895 року, коли існувала Австро-Угорщина, після її розпаду в 1920 році підприємство продовжило свою діяльність в Чехословаччині.


  Після другої світової війни заводи були націоналізовані й виробляли продукти з натуральних волокон: джуту, льону, шовку, конопель, сизалю. З 1964 року почалося виробництво з синтетичних матеріалів, які були більш доступні, ніж імпортні натуральні.


  У 1989 році Іржі Хлаваті був призначений генеральним директором, що призвело до приватизації фабрик. А в 1998 купив компанію і заснував акціонерне товариство. З 2005 року Хлаваті є єдиним акціонером та генеральним директором компанії.


  На підприємстві працює понад 2000 співробітників. Велика частина виробництва виробляє продукти з синтетичних сполук.


  Юта найбільша текстильна компанія в Чеській республіці. Виробляє багато різних продуктів, які використовуються в різних галузях промисловості, сільському господарстві, будівництві, автомобілебудуванні; у тому числі поліпропіленовий шпагат, який дуже популярний в Україні.

зимой буренка
будет
благодарна

замовити
дзвінок