замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат Tytan 500 4 кг

 Шпагат Tytan 500 4 кг

Шпагат Tytan 500 4 кг

Ціна: 360 грн
  • від   6 шт - 360 грн
  • від 18 шт - 350 грн
  • від 72 шт - 340 грн

шпагат поліпропіленовий TYTAN 500

Шпагат Титан 500 виготовлений з первинної сировини, гранул з поліпропілену з однієї неподільної частини, без вузлів. Продукт призначений для використання фермерами, а також звичайними споживачами, які хочуть забезпечити надійне зберігання сіна. Шпагат розрахований на невеликі прес-збирачі для стандартного квадратного тюкування. Цією поліпропіленовою ниткою досить зручно користуватися при заготівлі сінажу на зиму.

Даний матеріал можна використовувати для зав'язування мішків, макулатури, меблів, у тепличних господарствах для підв'язки рослин та для інших цілей у господарстві та повсякденному житті. Виносливість шпагату Титан досить висока, тому при тривалій експлуатації не виникають деформації. Найкраще рішення для фермерів у співвідношення вартості та високої якості.

Виробник продукції - це популярна компанія DEFALIN GROUP SA з Польщі, яка пропонує величезний вибір високоякісних матеріалів для упаковки. Потрібно врахувати, що Титан буває лише 500-ої марки. Виробник назвав кожну марку своїм іменем.

На честь 100-річчя компанії, двох найпопулярніших марок - 400 і 500 називають JUBILAT (Юбилейний): Jubilat Atlas, Jubilat Tytan. Титан по популярності стоїть на другому місці після шпагату Юта. Схожі за якістю та складом шпагати - Юта 500, Титан 500, Тама 500.

Характеристики шпагату Титан:
· Титан 500 означає 500 м в 1 кг.
· буває білого та синього кольору;.
· Товщина нитки становить 2000 текс.
· Вага бобіни 4 кг.
· Сила розриву 77 кг
· Сила вузла: 43,0 кг.
· Метраж повністю становить - 2000 м.

Переваги шпагату Титан

Даний шпагат торгової марки Титан обирають для свого використання фермери, завдяки тому, що європейські шпагати відповідають всім вимогам і стандартам якості. Щоб продукт не піддавався впливу ультрафіолетових променів, виробник при виробництві шпагату додає спеціальні стабілізуючі добавки. Шпагат Титан характеризується вигідною ціною, відмінними властивостями теплоізоляції, високою еластичністю, м'якістю, добре обрізається ножем у прес-підбирачі.

Виділяють наступні переваги:

-Підвищена міцність і витривалість до зносу
-Добре витримує високі і низькі температури.
-Висока стійкість до вологи, розчинників, хімічних сполук, сирості.
-Може підвищити ефективність прес-збирачів
-Легкий в подачі із прес-збирача
-Довговічний.
-Тонкий, але при цьому дуже міцний.
-Стійкий до згинів.
-Екологічно чистий продукт
-Шпагат Титан за вигідною ціною.


Наша компанія пропонує придбати якісний шпагат Титан на нашому сайті. Замовляйте у нас, і ви отримаєте міцний шпагат, з універсальним застосуванням. Цей продукт є стійким до агресивного середовища, завдяки чому буде служити Вам довгий час.

Наші працівники здійснюють відправку в фірмових мішках нашої компанії Єврошпагат по 6 шт. Це безкоштовний сервіс нашої компанії. Перевізники не отримують плату за упаковку, тому покупцеві дешевше виходить доставка. Якщо виникли питання при виборі, телефонуйте по телефону, вказаному на нашому сайті. Будьте впевнені, ви залишитеся задоволені покупкою.

Характеристики: Колір cиній або білий, Товщина ниті 2000 tex, Сила на разрив 77 кг, Вага бухти 4 кг, Довжина в бабіні 2000 м

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок