замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат Atlas 400 4 кг

 Шпагат Atlas 400 4 кг

Шпагат Atlas 400 4 кг

Ціна: 360 грн
  • від   6 шт - 360 грн
  • від 18 шт - 350 грн
  • від 72 шт - 340 грн

шпагат поліпропіленовий ATLAS 400

З настанням зими кожен фермер намагається дбати про своє господарство, а особливо це стосується заготівлі сіна. Мало хто знає, що шпагат Атлас 400 4 кг відмінно підходить для даного завдання і відрізняється зручністю. Завдяки виробу вам вдасться максимально швидко і ефективно складати, зберігати і використовувати сіно в своїх цілях.
Шпагат розроблений із застосуванням якісної сировини - поліпропілену і може мати синій або білий колір. Цей виріб розробляється на польських потужностях виробника DEFALIN GROUP SA і відрізняється довгостроковістю експлуатації. Розробник відомий на європейському ринку і займає лідерські позиції з продажу сільськогосподарської продукції.
Шпагат підходить для малогабаритних підбирачів преса з посиленим пресуванням для квадратних тюків, вага яких не може перевищувати 35 кг. Крім того, він має середній і сильний знос механізмів преса, що дає додаткові переваги при використанні. До особливостей вироби відносяться такі чинники:
Максимальна стійкість.

Навіть якщо погодні умови залишають бажати кращого, або спостерігаються опади і перепади температур - шпагат буде ефективно виконувати свої функції;

-Виріб зберігається практично в будь-яких умовах: потрапляння розчинів, вологи та інших негативних факторів не впливає на працездатність. Також з часом не гниє і не розчиняється;
-Екологічність. Це екологічно чистий продукт, який не впливає на навколишнє середовище.
-Також товар не піддається зносу і не стирається в ході тривалої експлуатації.

Як відомо, шпагатів, призначених для заготівлі сіна, які не бояться ультрафіолетових променів, не існує. У зв'язку з цим в дану розробку додають спеціальні стабілізатори, що дозволяють захистити її від вищевказаного впливу. Варто відзначити, що продукція від даного виробника повністю відповідає європейським стандартам якості, тому її застосування на фермерстві абсолютно безпечно. До додаткових переваг шпагату можна віднести м'якість, еластичність, простота в плані обрізання ножем, відсутність травмування механізмів преса, а також істотна економія коштів на покупку запчастин.

Вага рулону становить 4 кг, а загальний метраж знаходиться в межах 1600 метрів. Товщина нитки 2500 текст, що говорить про підвищену міцність виробу. Слід зазначити, що виробник відсвяткував 100-річчя існування компанії з виготовлення сільськогосподарських запчастин, товарів і устаткування, тому ви сміливо можете довіряти високій якості.

Щоб купити шпагат Atlas (Атлас) 400 4 кг за низькою ціною, звертайтеся до менеджера нашого інтернет магазину або зробіть замовлення в автоматичному режимі. При необхідності спеціаліст надасть консультацію на безкоштовній основі. Цей товар буде служити довгі роки фермеру, який цінує зручність використання, ефективність і якість, перевірену часом.

Характеристики: Колір білий, Товщина ниті 2500 tex, Сила на разрив 97 кг, Вага бухти 4 кг, Довжина в бабіні 1600 м

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок