шпагат TYTAN

якість польщі і низька ціна

замовити дзвінок

замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Шпагат сіновʹязальний Титан 500 - Tytan 500.

Вас порадує співвідношення ціни і високої європейської якості сіновʹязального шпагату Титан 500 - Tytan 500.
Шпагат Титан ідеально підходить фермерам і рядовим споживачам, які хочуть забезпечити надійне зберігання сіна або соломи. Також виріб призначається для обв'язки мішків, упаковок і іншої тари. Шпагат накручується на бобіну, що сприяє зручній експлуатації при транспортуванні. Для закріплення на піддоні виробник використовує поліпропіленову стрічку.


Шпагат сіновʹязальний Tytan за доступною ціною

В одну упаковку вміщується два мотки шпагату tytan, а надійний захист гарантує термочутлива плівка. Також вона застосовується для того, щоб нанести на виріб детальну інформацію про продукт. Незважаючи на дотримання всіх європейських стандартів, ціна на продукцію прийнятна для представників бізнесу та пересічних людей, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

Ми рекомендуємо купити шпагат tytan в Україні тому, що виробник гарантує:

• стійкість до агресивного середовища (вологи, сонця і інших явищ);

• високу міцність - виріб витримує навантаження до 80 кг;

• універсальне застосування;

• довговічну експлуатацію.

Використовуючи поліпропіленовий обв'язувальний матеріал, ви забезпечуєте сіна або соломі надійне зберігання в будь-який час року. Якщо через конструкцію для заощадження просочаться атмосферні опади, то мотузка не ​​загніє і не розтягнеться. У такому випадку досить буде розрізати поліпропілен за допомогою ножиць, і зробити сушку корму для тварин.

Вигідно купити шпагат Tytan в Україні

Однією бобіни вистачить на тривалий час, оскільки вона містить 2 кілометри мотузки. В цілому шпагат Tytan разом з мотком важить 4 кілограми.

Україна активно закуповує продукцію, оскільки вона має доступну для широкого кола споживачів ціну. Ми напряму співпрацюємо з виробником, тому клієнти не переплачують нечувані суми.

зимой буренка
будет
благодарна

замовити
дзвінок