шпагат TYTAN

якість польщі і низька ціна

замовити дзвінок

замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Шпагат сінов'язальний Титан 500, Атлас 400 — Tytan 500, Atlas 400.

Шпагат сінов'язальний Титан 500, Атлас 400 — Tytan 500, Atlas 400 польського виробника DEFALIN GROUP SA. Призначені для сухих і зелених кормів посиленого пресування в невеликих прямокутних прес-підбирачах. Витривалість шпагату Титан досить висока для використання в такому процесі. Шпагат Атлас використовують в прес-підбирачах з високим ступенем пресування із середньою технічною зношеністю. Співвідношення низької ціни і високої європейської якості — найкраще рішення для кожного фермера.

Також нитка використовується для інших цілей — обв'язка мішків, макулатури, меблів, в тепличних господарствах для підв'язки рослин, для виноградних шпалер ...


 • Шпагат сінов'язальний Tytan по доступній ціні

  Компанії DEFALIN понад 100 років. В її історії поєднуються традиції і розвиток. Бездоганна якість сільськогосподарських шпагатів, високо оцінених незліченними фермерами, може стати найкращим свідченням високого рівня технологій і досягнень компанії. Тривала традиція, постійно зростаючий досвід, безперервні розвиток і модернізація виробничих технологій дозволили створити компанію з сильними лідируючими позиціями як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

  Для святкування 100-річчя була спеціально створена група JUBILAT twines. Це шпагати сінов'язальні JUBILAT Tytan і JUBILAT Atlas.

  Виробник Дефалін кожному шпагату окремої марки, з відмінними тільки йому технічними характеристиками, вирішив дати їм назву не схожу з усіма іншими, таким чином ідентифікуючи кожен:

  HEROS JUMBO — 1000 м/кг, вага 4 кг;

  HEROS — 1000 м / кг, вага 2 кг;

  OGRODNIK — 1000 м / кг, вага 4 кг;

  GOLIAT — 700 м/кг, вага 4,8 кг;

  GOLIAT ROLLER — 750 м/кг, вага 4,8 кг;

  LUPULINA — 700 м / кг, вага 4,8 кг;

  TUR — 570 м/кг, вага 3,6 кг;

  TYTAN — 500 м/кг, вага 4 кг

  ATLAS — 400 м/кг, вага 4 кг;

  GIGANT JUMBO — 110, 130, 150 м/кг, вага 11 кг;

  GIGANT — 110, 130, 150 м/кг, вага 9 кг;

  AMAZING TWINES — 110, 130, 150 м/кг, вага 9 кг.

  Кожна обгортка шпагату забезпечена паперовою етикеткою, що містить всю інформацію про продукт, вимоги до зберігання і способах використання, надрукованих на польській, англійській, німецькій та французькій мовах.

  Tytan – 500 м/кг, щільність 2000 текс, вага мотка 4 кг, довжина 2000 м, колір білий.
  Atlas – 400 м/кг, щільність 2500 текс, вага мотка 4 кг, довжина 1600 м, колір білий.

  В спектр товарів, що виготовляються також входять мотузки, канати, проводи й стрічки з поліпропілену.


  Вигідно купити шпагат Tytan в Україні

  Еврошпагат — це компанія, яка вже багато років працює на українському ринку. Ми напряму співпрацюємо з виробником шпагату сінов'язального Титан і Атлас, що дозволяє нашим клієнтам купувати дуже якісний товар за низькими цінами.

  Все починається з Вашого дзвінка! Ми допомагаємо нашим клієнтам успішно вести бізнес незалежно від масштабу. Індивідуальний підхід, уважне ставлення, якісний товар забезпечують впевненість в нашому партнерство та співробітництво!

 • Виробництво шпагату сінов'язального DEFALIN знаходиться в польському місті Вроцлав. Його історія налічує тисячоліття, за цей період був столицею Сілезії. Частиною Польщі став в 1945 році. Він один з найбільших міст в Західній Польщі та найважливіших комерційних, освітніх і туристичних міст по всій країні. Став столицею Нижньої Сілезії в 1999 році, до цього був резиденцією, як місцеперебування єпископа і герцога.


  Протягом багатьох століть в воєводстві мали місце німецька, польська та чеська культури. Регіон славиться численними замками і палацами та є найбільш відвідуваним регіоном в Польщі туристами; багатий на корисні копалини мідь, буре вугілля, камінь для будівництва та декору.


  Вроцлав розташований на річці Одер. У місті понад 100 мостів, бо включає ряд річкових островів і славиться як «польська Венеція».


  Це місто-центр, який є мультикультурним центром і університетським містом, батьківщиною студентської спільноти; а також головним національним центром сектора ІТ-послуг.


  У глобальному вимірі це світовий центр, з ранжируванням дуже високого рівня життя та якості життя. В 2015 році визнаний «Кращим містом для життя». Вроцлавська промисловість виробляє автобуси, вагони, побутову техніку, хімікати, електроніку. 401 мільйонер проживає у Вроцлаві.

 • Вже понад 100 років польська компанія DEFALIN GROUP SA успішно розвиває бізнес і відома шпагатами сінов'язальними та пакувальними стрічками всьому світу. Була створена в 1911 році.


  Фабрика Дефалін знаходиться в регіоні Фабрична («Фабричний квартал») в західній частині міста Вроцлава. Це найбільший промисловий район з безліччю заводів та фабрик. Утворився в результаті перетворення з восьми у п'ять районів міста в 1952 році.


  У 2017 були вкладені великомасштабні інвестиції в два нових виробничих цехи, офісні та складські приміщення на території 3,5 ГА, оскільки амбіції компанії не слабшають. Закінчення будівництва нового об'єкта планується в 2019 р..

зимой буренка
будет
благодарна

замовити
дзвінок