замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат Tama 500 4 кг

 Шпагат Tama 500 4 кг

Шпагат Tama 500 4 кг

Ціна: 280 грн
  • від   6 шт - 280 грн
  • від 18 шт - 270 грн
  • від 72 шт - - грн

шпагат поліпропіленовий Tama 500 білий

Фермери, що займаються вирощуванням урожаю та розведенням великої рогатої худоби, дуже добре знають, наскільки важливе якісне оснащення для їх роботи. Це стосується не лише спеціальної сільськогосподарської техніки, але також і інших сільськогосподарських предметів, без яких обійтися абсолютно неможливо. В цьому сенсі шпагат Tama (Тама) 500 - 4 кг є найпопулярнішим, оскільки саме він дозволяє компактно складати запаси сіна, а також тривалий час зберігати його.

Польська компанія Tama Plastic Industry, яка займається виготовленням шпагату, почала свою діяльність більше 60 років тому. Причому з самого початку вона функціонувала як підприємство сільськогосподарського типу. На даний момент підприємство займається розведенням великої рогатої худоби, вирощуванням птахів, виробництвом оливкової олії та продажем молочної продукції. Все це дає можливість компанії тестувати свою продукцію, а саме: нитки з поліпропілену, сітки для тюків, стрейч-обгортки. Саме тому шпагат, виготовлений компанією по новітнім європейським технологіям, відрізняється кращими характеристиками.

Шпагат ТАМА: добротність і довголіття

Шпагат представляє собою надзвичайно міцний ланцюг, сплетений з тонких волокон поліпропілену та передбачає виконання багатьох корисних функцій у повсякденному житті господаря. З його допомогою можна обв'язати сіно і солому в ручну, а також використати його в спеціальних пресувальних машинах. Крім цього ним можна зав'язувати різні види тари, наприклад: мішки, коробки, ящики та інші види призначені для зберігання ємності. Високі якісні характеристики шпагату обумовлені використанням добротної сировини, до якої додаються спеціальні компоненти, в результаті чого шпагат Тама:

· Легко витримує як високі, так і низькі температури;
· Не гниє і не розсмоктується у вологих середовищах;
· Не піддається впливу ультрафіолету;
· Характеризується м'якістю і еластичністю, тому легко обрізається в процесі роботи, не пошкоджуючи деталі механізмів;
· Дуже зручний у застосуванні - автоматичний режим використання дає можливість тільки встановити бобіну в спеціальну конструкцію сіно вязальної машини;
· Можливість синхронізації з багатьма видами прес-збирачів.
Окремо потрібно відмітити екологічність речовини з якої виготовлено шпагат. Шпагат виготовлений з високоякісних гранул поліпропілену методом первинної обробки сировини. Це означає, що при його виробництві екологічна рівновага не була порушена, а сам матеріал гарантує тривалий і безпечний період експлуатації.

Характеристика параметрів

Ми пропонуємо замовити Вам шпагат Tama (Тама) 500 - 4 кг, який можемо надіслати покупцеві упакованим в фірмові мішки в кількості по 6 бобін в кожному. Така форма доставки дає можливість істотно заощаджувати на пересиланні.
Окрім дотримання екологічних норм, цей матеріал відрізняється наступними основними параметрами:

· Міцність розриву - 79 кг (різьблення зривається при навантаженнях більше 80 кг);
· Сила розриву у вузлах - на рівні 44 кг;
· Вага бобіни- 4 кг;
· Загальний метраж - 2000 метрів;
· Лінійна щільність - 2000 текс.

Незважаючи на величезну кількість позитивних факторів, ціна цього продукту цілком доступна для будь-якої категорії наших споживачів. Більше того, зручна форма обслуговування клієнтів в режимі онлайн надає можливість оформити замовлення дуже швидко і отримати свій товар в чітко домовлені строки.

Характеристики: Колір білий, Товщина ниті 2000 tex, Сила на разрив 77кг, Вага бухти 4 кг, Довжина в бабіні 2000 м

зимой буренка
будет
благодарна

замовити
дзвінок