замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат Piippo 600 5кг

 Шпагат Piippo 600 5кг

Шпагат Piippo 600 5кг

Ціна: 440 грн
  • від   6 шт - 440 грн
  • від 18 шт - 430 грн
  • від 72 шт - 420 грн

шпагат поліпропіленовий PIIPPO 600 5 кг

Для того, щоб робота фермера проходила з максимальним комфортом і була ефективною при будь-яких обставинах, в його арсеналі повинна бути не тільки спеціальна техніка, а й безліч інших пристосувань. Професіонали, які займаються тваринництвом, змушені стикатися з проблемою заготівлі на зиму сіна і соломи. Якщо цей процес відбувається у великих масштабах і на постійній основі, то в такому випадку без якісного в'язального матеріалу їм обійтися буде неможливо.

У зв'язку з цим наш магазин рекомендує звернути увагу на шпагат Piippo (Пііппо) 600 - 5 кг, наявний в каталозі реалізованої нами продукції.

Де він використовується?

Представляючи собою міцну мотузку з переплетених волокон поліпропілену, шпагат, як допоміжний засіб знаходить широке застосування у наступних процесах:

· Для формування тюків сінажу з метою тривалого зберігання;
· В меблевій промисловості, надає можливість якісно упаковувати деталі і елементи меблів;
· На садово-городніх ділянках для підв'язки саджанців, розсади і для теплиць;
· Для упаковки поштових відправлень і посилок;
· У сфері видавництва і друкування.

Шпагат Piippo (Пііппо) 600 - 5 кг: основні характеристики

Виробником шпагату є фінська компанія Piippo, що спеціалізується на випуску продукції сільськогосподарського спрямування. Використовуючи у своїй діяльності виключно передові технології, вони домоглася того, що шпагат, який вони виготовляють, перевищує за якістю аналогічну продукцію від інших торгових марок. Надзвичайна затребуваність виробу від торгової марки Piippo пояснюється наступними його параметрами:

· Підвищена міцність - сила розриву нитки в даному випадку обчислюється 70 кг;
· Екологічність виробництва та експлуатації - шпагат абсолютно безпечний як для людини, так і для навколишнього середовища;
· Відмінна стійкість до зносу - виріб не боїться морозів, жаркого сонця, вологи, вигинів і стирання, дозволяючи стабільно тримати параметри сформованого тюка;
· М'якість та еластичність - нитка шпанату дуже легко розрізається, не пошкоджуючи при цьому механізми пресувальних машин;
· Універсальність - така поліпропіленова нитка допускає використання не тільки в механізмах, але й в побутових умовах.

Процес виготовлення в даному випадку передбачає спосіб первинної переробки матеріалу. Для цього застосовуються поліпропіленові гранули, завдяки чому готовий виріб характеризується підвищеною міцністю. Дуже хорошу стійкість до сонячного ультрафіолету йому гарантують різні добавки до основної сировини.

Шпагат Piippo (Пііппо) 600 - 5 кг реалізується у вигляді сформованих бухт, що максимально спрощує його застосування. Упакований в окрему поліетиленову тару, він містить повну інформацію про виробника і числові параметри. Загальна вага такої бобіни складає 5 кг, при цьому довжина нитки шпагату обчислюється 3 кілометрами при її товщині в 2667 текс.

Замовляйте потрібний вам товар прямо на сторінці нашого сайту, і ваш складна праця в сільському господарстві завжди буде високо оцінена. При замовленні не менше 10 штук ми відправляємо замовлення прямо від партнерів по бізнесу.

Характеристики: Колір cиній, Товщина ниті 1667 tex, Сила на разрив 70 кг, Вага бухти 5 кг, Довжина в бабіні 3000 м

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок