замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат Piippo 400 синій 5кг

 Шпагат Piippo 400 синій 5кг

Шпагат Piippo 400 синій 5кг

Ціна: 440 грн
  • від   6 шт - 440 грн
  • від 18 шт - 430 грн
  • від 72 шт - 420 грн

шпагат поліпропіленовий PIIPPO 400 синій 5 кг

Зміцнений шпагат Piippo 400, перш за все призначений для щільного пресування сінажу на зиму. Також застосовується в сіно-підбирачах, де зношеність механізмів середнього ступеня. Продукт виготовлений з первинного матеріалу поліпропілену високої якості - екологічно чистої сировини. Завдяки використання полімерних волокон скручених між собою при виробництві, шпагат виходить міцним і стійким до зносу при тюкуванні сіна, соломи, і обмотці вже готових тюків і рулонів.

Виробником шпагату Piippo 400 є всесвітньо відома компанія Piippo Oyj з країни Фінляндії, яка дуже добре зарекомендувала себе у цілому світі. Використання фірмових технологій Пііппо зробило поліпропіленову нитку зручною і надійною у використанні.

Чому купують Шпагат Piippo 400?

Серед розмаїття шпагатів на продовольчому ринку, більшість фермерів за краще вважають купувати шпагат для своїх цілей від виробника Piippo. Шпагат Piippo 400 здатний витримати перепади температур, стійкий до сонячних променів і вологи. Фермери цінують цей продукт, тому що він відмінно обрізається ножем, не піддається гниттю і впливу розчинників.

Головні переваги продукту:

· Відсутність капілярного ефекту.
· Основний зовнішній вигляд зберігається тривалий час.
· Хімічна інертність.
· Простота в застосуванні.

Нитка тонка, але при цьому міцна, стійка до стирання і зламів. Цей пристрій відповідає всім вимогам європейської якості. Шпагат має досить м'яку структуру, тому тварини при вживанні сіна не травмуються.

З використанням цього шпагату, ви зможете швидко і надійно зав'язати вузли навіть при жорсткій обробці. При виготовленні шпагату, виробники вдаються до використання унікальної фірмової технології пряжі.

Пііппо 400 означає 400 м в 1 кг. Товщина нитки 2500 текс, tex - одиниця виміру в текстильній промисловості, чим більше текс, тим товща нитка. Вага бухти становить 5 кг, повний метраж 2000 м. Виробник Пііппо випускає даний шпагат в трьох кольорах: білий, синій, помаранчевий. Шпагат Піііппо здатен обв’язати квадратні тюки вагою 25-35 кг. Сила на розрив становить не менше 98 кг.

Подібні товари:

· Юта 400.
· Атлас 400.
· Агротекс 360/400.
· Агроніка 400.

Купити м'який шпагат для тюкування сіна Пііппо

Ми пропонуємо придбати якісний шпагат Пііппо на нашому сайті. Купуючи у нас, ви отримуєте міцний і надійний шпагат з універсальним застосуванням для всіх прес-підбирачів, який прослужить вам тривалий час.

Такий виріб вам буде відмінним помічником у заготівлі кормів. Закріплений цим шпагатом корм зможе перенести будь-які умови перевезення і зберігання. Завдяки тісній співпраці з нашою компанією ви можете придбати шпагат Пііппо за доступною ціною.

Ми гарантуємо оперативну доставку, зручний сервіс і високу якість шпагатів. Відправляємо від партнерів по бізнесу при замовленні не менше 10 шт. Якщо виникли питання, телефонуйте за телефонами, вказаними на нашому сайті. Ми знаємо, як підібрати правильний шпагат для Вашого прес-підбирача. Будьте впевнені, ви залишитеся задоволені покупкою.

Характеристики: Колір cиній, Товщина ниті 2500 tex, Сила на разрив 98 кг, Вага бухти 5 кг, Довжина в бабіні 2000 м

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок