замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат Piippo 130 9кг

 Шпагат Piippo 130 9кг

Шпагат Piippo 130 9кг

Ціна: 780 грн
  • від   6 шт - 780 грн
  • від 18 шт - 770 грн
  • від 72 шт - 760 грн

шпагат поліпропіленовий PIIPPO 130 9 кг

Виробництво високоякісних в'язальних матеріалів має величезне значення для роботи фермерів та людей, які серйозно займаються сільським господарством. У цьому плані особливо успішно функціонує компанія Piippo, пропонуючи унікальний за властивостями і зручний в експлуатації шпагат для сіна.

Незважаючи на те що він призначений переважно для застосування в прес-підбирачах будь-якої марки, сфера використання цього матеріалу досить обширна. З однаковим успіхом його задіють в теплицях, на присадибних ділянках з побутовою метою, для упакування поштових відправлень, в меблевій промисловості, а також для перев'язки друкованої продукції.

Однак найбільш доречний шпагат при заготівлі сінажу на зиму для великої рогатої худоби. Якісний процес тюкування з його допомогою не передбачає пошкоджень деталей механізму прес-підбирача через підвищену м'якість нитки. Цьому сприяє схема виготовлення шпагату, що припускає використання передових технологій первинної переробки спеціальних поліпропіленових гранул.

Спеціальні добавки , які входять до складу сировини дозволяють отримати нитки, які не бояться вологи, сонця, різких перепадів температур, а також частих вигинів. Таким чином, тюки з сіном і соломою, перев'язані шпагатом Пііппо, не деформуються, не розсипаються і можуть перебувати довгий час під відкритим небом.

У чому унікальність шпагату Piippo (Пііппо) 130 9кг?

Говорячи про основні параметри цього перев'язувального матеріалу, слід зазначити наступні показники:
· Довжина - 130 метрів в одному кілограмі;
· Загальна вага бухти - 9 кг;
· Метраж повністю - 1170 м;
· Колір - синій, білий або помаранчевий;
· Товщина нитки - 8696 tex;
· Сила розриву - 295 кг.

Що ж стосується його основних особливостей, то в цьому плані шпагат виробництва Пііппо вигідно відрізняється від виробів подібного типу інших виробників, а саме:

1. Він довший на 25% на кожному кілограмі ваги, таким чином цей шпагат дозволяє непогано зекономити при його використанні;
2. Нитка характеризується м'якістю, еластичністю і надзвичайною міцністю завдяки тому, що шпагат виконаний з первинної сировини;
3. Термін гарантії і придатності цього матеріалу обчислюється 2 роками, впродовж всього періоду зберігання він не втрачає своїх якостей;
4. Шпагат характеризується відмінними економічними показниками, які не залежать від того, в яку країну буде поставлятися товар - торгова марка гарантує виняткову якість для всіх споживачів.
Ми пропонуємо скористатися послугами нашого інтернет-магазину з тим, щоб зробити замовлення на шпагат з Фінляндії, що відрізняється високою якістю і добротністю.

Використовуючи цей в'язальний матеріал, ви завжди можете бути впевнені в тому, що він не розсиплеться на сонці або морозі, не зігниє під впливом дощу або снігу, не зітреться із-за частих згинів в різні боки.

Зручний, міцний і витравалий, шпагат Piippo (Пііппо) 130 - 9кг стане незамінним помічником у вашій нелегкій роботі, дозволяючи багато в чому підвищити продуктивність праці.

Характеристики: Колір cиній, Товщина ниті 8696 tex, Сила на разрив 330 кг, Вага бухти 9 кг, Довжина в бабіні 1170 м

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок