оплата

і вигідна доставка по україні

замовити дзвінок

замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

ОПЛАТА

При замовленні товару Ви можете вибрати, за своїм бажанням, один з двох видів оплати – оплата у відділенні при отриманні або оплату на банківський рахунок. Сплачуючи через банк, Ви не переплачуєте за додаткові послуги, на цьому можна економити.

Безумовно, у кожного покупця свої можливості та свій досвід покупки. Ми надаємо клієнтам самим обирати зручний їм спосіб оплати

Оплата готівкою здійснюється при отриманні посилки на місці у відділенні перевізника. Це найпопулярніший спосіб здійснення покупки, тому, що клієнт нічим не ризикує. Оплачується товар і доставка. Доставка складається з 3-х складових:

  1. Доставка — вага, об’єм, кількість місць
  2. Послуги, в розрахунок йде вартість товару — 2% послуга з повернення грошей + 0,5% страховка.
  3. Оформлення документів — на сьогодні це сума 20 грн.

Компанія Еврошпагат працює з декількома банками: ПриватБанк, Аваль, Креді Агріколь, УкрСібБанк. Оплатити на рахунок в банку є можливість на сьогодні багатьма способами: термінали самообслуговування, каса банку, Приват 24 .... При отриманні у відділенні експедитора оплачується тільки сума самої доставки, без оплати за послуги повернення грошей, страховки й оформлення документів.

Для господарств, які працюють тільки з НДС, продаж не здійснюємо.

ДОСТАВКА

Доставку здійснюємо сервісними компаніями по експрес-доставці: Нова Пошта, Делівері, Ін-Тайм, Міст-Експрес, Нічний Експрес. На основі постійної співпраці, з кожним експедитором укладено договір, що дає нашим клієнтам знижки на доставку. Послуга посилання на піддоні палетів – безкоштовно!

Крім того, наша компанія надає своїм клієнтам безкоштовний сервіс по упакуванню посилки. Ми пакуємо в наші фірмові мішки, тому перевізники не утримують плату за упаковку.

Купуючи у нас шпагат, Ви істотно економите на доставці!

Замовлення приймаємо на протязі дня в робочий час з 9.00-18.00, вихідний неділя.

Відправляємо товар кожен день до 13.00 годин, якщо замовлення надійшло в другій половині дня, відправляємо на наступний день.

Також є можливість купити шпагат на місці, ми знаходимося в м. Нововолинськ. Для цього зателефонуйте і ми допоможемо Вам доїхати до нас і купити.

ПОВЕРНЕННЯ

Поверненню підлягають товари не відкриті в обгортці, якщо бухта була розкрита, вона не може бути повернута.

Умови повернення такі: шпагат може бути повернутий протягом тижня після отримання, клієнт оплачує доставку до нас у м. Нововолинськ, ми оглядаємо стан бухт, повертаємо на банківський рахунок грошову суму або відправляємо інший шпагат.

Буває при транспортуванні працівниками транспортних підприємств пошкоджуються в посилці бобіни. За умовами експрес-перевізників, вони стягують плату 0,5% страховки на вартість відправлення і зобов'язуються виплатити в разі псування. Такі спірні питання відбуваються рідко, і вирішуються переважно приватним порядком, відшкодовуючи частину збитку.

Якщо клієнт відмовляється отримувати посилку з якихось причин, він оплачує доставку і повернення товару перевізнику.

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок