шпагат оптом

якість і оптимальна ціна

замовити дзвінок

замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат оптом від Єврошпагат

Шпагат оптом в Україні купити можна в багатьох постачальників. В кожній області є продавці, що торгують технікою чи агротоварами, та паралельно тримають в асортименті шпагат. Проте не кожен з них закупляє напряму у виробника за кордоном. Саме тому фермеру зазвичай важко знайти хорошу ціну в себе в регіоні.

Завдяки тому, що Єврошпагат закуповує безпосередньо у виробника, у нас ви можете купити шпагат оптом по найнижчих цінах в Україні. Важливу роль в оптових поставках відіграє логістика. Ми хочемо надати вам всю інформацію по оптовій доставці, аби ви змогли вибрати найкращий для себе варіант.


Кількість шпагату в палеті

Звичайно можна відправляти будь яку кількість, але бажано враховувати вагу та обєм для економії. Подаємо найпоширеніші градації для шпагату в оптових постаках в бухтах по 4кг, 20*20*30см: 100 шт; 120 шт; 150 шт; 180 шт; 216 шт; 252 шт.

Також треба враховувати вимоги перевізників до палет та розмірів. Адже бувають випадки, коли ми відправляємо високу палету, а в інших областях в транспорт її не можна загрузити через висоту. Приходиться розбирати та везти місцями, що може вплинути на вартість чи якість доставки.

Якщо у вас виникають питання по доставці, завжди можете до нас зателефонувати і менеджери Єврошпагат нададуть усю необхідну інформацію.


Якого перевізника вибрати

Як і в будь якому бізнесі, у нас — клієнт завжди правий. Ви можете обирати самі перевізника, опираючись на власний розсуд. Завдяки тому, що ми на ринку вже багато років і користувалися уже всіма перевізниками, можемо надати додаткову інформацію.

Бувають клієнти з маленького містечка, де немає експедиторських компаній і немає можливості поїхати в район, щоб забрати самому. В таких випадках, можна замовляти адресну доставку шпагата оптом Міст Експресом або Новою Поштою.

Якщо у вас є можливість забрати шпагат зі складу перевізника, можна скористатися Нічним Експресом, Міст Експресом, Сат, Делівері, а також Новою Поштою та Інтаймом.

У кожного з них свої розцінки на доставку шпагата оптом в палетах та свої вимоги щодо розмірів і ваги. Найдешевші варіанти пропонують Нічний Експрес та Міст Експрес. Якщо у вас виникають додаткові питання — зателефонуйте до наших менеджерів та проконсультуйтесь.


Постійна співпраця з оптовими клієнтами

Якщо ви купуєте оптом сінов'язальний шпагат на постійній основі — маємо для Вас ділову пропозицію! Ми знаємо, що таке конкуренція та знаємо як буває важко торгувати «пліч-о-пліч». Компанія ЄвроШпагат може забезпечити мінімальну ціну закупки + обіцянку НЕ продавати Вашим прямим конкурентам — в обмін на одну маленькую послугу..

Хочете знати яку? Зателефонуйте і ми обсудимо це в телефоному режимі.

Памятайте — купити шпагат оптом в Україні можна в багатьох місцях. Але тільки Єврошпагат може вам запропонувати найвигідніші умови і завдяки цьоми ви зароблятимете більше! Звертайтеся, з повагою, колектив Єврошпагат.

хороша закупівля — запорука успішного продажу

співпрацюючи з єврошпагат ви заробляєте більше

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок