новини та відео
від
єврошпагат

замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Весь процес пресування сіна
У будь-якій галузі є лідери, які використовують різні інновації в своєму бізнесі. Інноваційні рішення, попит на нові винаходи і передові ідеї, набувають особливого значення в ХХІ столітті серед всіх фермерів різних рівнів.
  Добрий день.

Мене звуть Віктор, я займаюся імпортом і продажем сінов'язального шпагату в Україні.
Ми вже працюємо з вами не один рік. Раніше, кілька років тому, я з вами особисто спілкувався, а потім ви вже говорили з нашим менеджером Лізою.
Я хочу обговорити з вами ситуацію, яка склалася в цьому сезоні. В основному мова піде про шпагат ЮТА, адже в основному з ним бувають перебої з поставками.
Як ви вже знаєте, в останні кілька років, в сезон Юта не завжди є в наявності.

Хочу назвати для вас ТРИ моменти, на які нам треба звернути увагу.
 1. У цьому році у нас відбулися зміни в законодавстві, що впливають на ввезення імпортного шпагату в Україні. Іншими словами, вартість імпорту зросла.
 2. Наступний 2019, буде рік виборів. Спочатку президента, потім Верховної ради. Іншими словами - буде нестабільність, а це може вплинути на курс валют. Значить шпагат може стати ще дорожче.
 3. Деякі джерела говорять, що в світі зараз наближається чергова фінансова криза як в 2008 році.
  Іншими словами можуть зовнішні факторі підняти ціну на валюту, а відповідно і на шпагат.
Пам'ятаєте як нас вчили в дитинстві дід і батько -

Сани готуємо влітку, а воза взимку.

Що я пропоную?
 • Порахувати кількість, яку вам треба на наступний рік.
 • Знайти необхідні кошти для цього.
 • Запланувати коли вам краще забрати шпагат з Нової пошти.
 • І за 2-3 дня до того нам передзвонити і замовити.
Ми зараз завезли чергову партію свіжого шпагату і працюємо в звичайному режимі.

Також хочу відзначити - взимку намагайтеся шпагат тримати в якомусь більш-менш теплому місці, адже поліпропілен боїться морозів.
Якщо ж ви не знайдете коштів або не надумали купувати в міжсезоння, то хоча б запишіть наші телефони.
Але я НЕ гарантую, що в сезон, я вам зможу продати Юту.

Дякую, що приділили мені кілька хвилин свого часу.
Пам'ятайте - сани влітку, віз узимку.  
Фермер развлекается
У дитинстві один фермер мріяв, що стане колись відомим. І ця мрія його не покидала навіть коли він виріс і купив прес-підбирач. Тепер у нього «все в його руках», муза так і співала з ореолів його душі. Купивши шпагат, він вирішив перевірити свій прес на щільність зав'язування тюків. Компанія Єврошпагат не рекомендує перевіряти тюки в такий оригінальний спосіб. Купуючи шпагат від нашої компанії, будьте впевнені – «Зав'яжемо як треба».
Поліпропіленова нитка - це особливо міцна тонка мотузка для упаковування, підв'язки, зшивання та інших потреб. Таку нитку ще називають шпагатом, значення слова «шпагат» походить від італійського «spaghetto», що означає - вузька мотузка. Виготовляється шпагат скручуванням натуральних або хімічних волокон.
До синтетичних відносяться поліпропіленові, капронові і віскозні шпагати, до натуральних - джутові, льняні, конопляні і паперові. При виготовленні шпагату в структурі буває скручена одна нитка або кілька ниток і пряжею в протилежних напрямках. Одним з найбільш високоміцних і дешевих у виробництві є шпагат з поліпропілену.
Цей полімер має кристалічну структуру, стійкий до хімічного впливу і не піддається гниттю.
Використовується шпагат поліпропіленовий (сінов'язальний) шпагат в агропромисловому секторі для тюкування сіна і соломи, в теплицях, будівництві, у виробництві і упаковці друкованої продукції, в банківській справі та інших сферах. Надзвичайно поширений в країнах Європи, Америки і колишнього Радянського Союзу. Намотується в бухту без тримача, тому розмотувати можна як зовні так і з внутрішньої частини бобіни. Для того щоб краще зберігався, шпагат поліпропіленовий упаковується в поліетиленову плівку поверх бухти. І скріплюється пласкою стрічкою по дві штуки. Як і будь-який товар, шпагат сінов'язальний поліпропіленовий має ряд властивостей.
Єврошпагат допоможе вам розібратися в цьому. Лінійна щільність, текс (Linear density):
Одиниця лінійної щільності TEX застосовується в вимірах волокон і ниток.
Термін ТЕКС пішов від латинського слова TEXA, що означає - ткати.
Позначає вагу одного кілометра (г / км).
Наприклад, позначення шпагату з показником текс 2000 означає,
що вага 1км = 2000 грам (2 кг). Міцність розриву, кг (Breaking strength):
При обв'язці тюка в прес-підбирачі на шпагат діє розтяжна напруга.
Здатність матеріалу витримувати це навантаження називається міцність на розрив,
вимірюється в кілограммах. В шпагату ТЕКС 2500 г / км, сила розриву близько 98 кг. Сила розриву в вузлі, кг (Knot strength):
Як відомо, вузол - це найслабша частина мотузки або нитки.
Саме в них відбуваються розриви сінов'язального шпагату при тюкуванні.
При зв'язуванні здатність витримувати навантаження скорочується до 50-60%.
Так сила на розрив у вузлі шпагату ТЕКС 2500 становить близько 53 кг. Стійкість до УФ (UV Resistance):
Вже не секрет, що стійкість сінов'язального шпагату до ультрафіолетового випромінювання є важливим критерієм при виборі та купівлі.
Поліпропілен вступає в фізичні і хімічні реакції при взаємодії з ультрафіолетом і киснем при зберіганні тюків.
Багато факторів впливає на збереження шпагату:
— плотність
— термостійкість,
— наявність стабілізаторів,
— стійкість до розтріскування,
— тип волокна і інші.

Завдяки численним випробуванням в Європейському союз
були знайдені оптимальні формули добавок УФ стабілізаторів і антиоксидантів,
які оберігають нитку від руйнування.

Тому, вибираючи ЄВРОШПАГАТ,
Ви будете впевнені в якості та довговічності сінов'язального шпагату.

Автопогрузка тюків
Стрімкий розвиток технологій торкнулися сільського господарства і в області збору продукції. Сінозбиральні технології переживають новий підйом із застосуванням нового обладнання, який дозволяє збільшити продуктивність, знизити собівартість виробництва, підвищити ефективність ведення землеробських робіт.
Прес-підбирачі
Характеристика сучасних і Б / У прес-підбирачів тюковочних – де і за скільки їх можна придбати. Ні для кого не секрет, що на будь-якому агропідприємстві необхідно заготовлювати корм. Більшу частину заготівок становить саме сіно, але для того, щоб його підготувати для зберігання, необхідно ще багато чого зробити:
 • для початку сіно піддається сушінню, щоб рівень вологості не перевищував 15%;
 • після потрібно зібрати і компактно упакувати сіно в стіг;
 • ну і останній крок – це перевезення продукту на різні склади з відповідними умовами для зберігання. 

Що являють собою прес-підбирачі і за якими критеріями їх поділяють Як було зазначено вище, процес підготовки сіна до перевезення досить важкий і тривалий, а часу дуже часто не вистачає. Крім того, якщо потрібно обробити велику кількість сировини, то встигнути зробити все якісно стає практично нездійсненним. Щоб прискорити процес підготовки, при цьому не погіршивши якість вихідного матеріалу, використовують такі механічні машини, як прес-підбирачі. Існує два основних типи таких пристроїв: це тюкові і рулонні. Вся різниця в принципі їх упаковки. Якщо порівнювати продуктивність роботи цих видів, то тюкові безперечно будуть більш актуальні, які пресують у квадратні тюки шпагатом поліпропіленовим. Причиною цього є те, що упаковані тюки набагато легше транспортувати, ніж великі рулони. Також в один тюк вміщюється більше сіна, ніж в рулон, а при транспортуванні вони будуть займати однаковий простір. Ну і погодьтеся, тюки більш щільно пресуються, тому при перевезенні вони будуть осипатися на порядок менше. Якщо говорити про прес-підбирачі, які сьогодні фігурують на національному ринку, то варто виділити наступні:
 • машини, які виробляються в країнах СНД. Звичайно, ціна на такі товари знаходиться на досить низькому рівні, проте, якість їх роботи, відповідно, теж не висока;
 • стандартизовані товари - характерні оптимальним співвідношенням якості та ціни. Тут ви можете знайти як вітчизняні, так і іноземні моделі;
 • машини, які вже були у вжитку - якщо вам потрібен потриманий прес-підбирач, який вже не раз використовувався, то це категорія для вас;
 • імпортна висококласна продукція – інноваційні розробки іноземних виробників, які активно поширюються на ринку.

Щоб краще зрозуміти принцип роботи кожної серії пристроїв, розглянемо детальніше найбільш популярні категорії.
Середній клас вітчизняного виробництва Почнемо, мабуть, з найбільш поширеної категорії товарів. Виробником такої техніки є компанія Ростельмаш, яка завдяки тривалій і продуктивній діяльності заполонила близько третини національного ринку. Крім того, половина машин, які виробляються даною фірмою, відводяться на експорт. Серед всіх розробок виділяється модель ППТ-041 Tukan. Незважаючи на сумнівну надійність пристрою, термін його окупності при сприятливих умовах буде дуже малий. За досить прийнятну ціну ви зможете обробляти до 50 тонн сіна в день, а якщо забезпечити машину вивантажним пристроєм, то можна заощадити ще й на трудовитратах. Імпортна техніка середнього класу Якщо порівнювати аналогічні моделі іноземного виробництва (в більшості випадків виробниками є Польща, Німеччина і т.д.), то перше що впадає в очі - це ціна. Вона буде відрізнятися від вартості вітчизняних машин. Крім того, термін окупності буде значно вище через більшу вартість витратних матеріалів. Незважаючи на це, якість таких машин на рівень вище національних, так що, якщо вам важливіше довга і продуктивна робота - тоді вам сюди.
Як приклад розглянемо модель JohnDeere 342. Ціна такого преса буде набагато більше, ніж вищеописана модель ППТ-041. Також на техобслуговування і матеріали знадобиться ще деяка сума. Незважаючи на це, апарат характерний високим рівнем продуктивності (84 тонни в день), при цьому вам не потрібно буде турбуватися про надійність його роботи. Радянська продукція До розпаду СРСР, завод сільськогосподарського машинобудування ім. Фрунзе був всесвітньо відомий. Більш того, це був єдиний завод в Радянському Союзі, який виробляв цю техніку. Попри те, що з 1992 року завод перестав працювати, техніка активно перепродується на національному ринку. Якщо виділяти найбільш поширену модель, то це буде ППЛ-Ф-1,6 «Киргизстан» - продукція займає близько 3% ринку. Продуктивність такого апарату досить прийнятна (125 тюків / год, в той час як стандартна ПТ-165 обробляє до 8 тонн / год). Але все ж найбільш згубно на надійності і якості позначається час експлуатації. Дані моделі вже давно не обслуговуються, деталі знайти дуже важко. Всі ремонтні роботи доводиться робити вручну. Але ціна на такі преси досить низька. Техніка з країн СНД На сьогоднішній день близько 30% ринку зайнято саме такими машинами. Хоч ціна і невисока, але якість теж бажає кращого. Такі машини не оснащені дрібними обезпечиваючими деталями, які призводять до дефектів роботи (повністю не збирається трав'яна маса, дефектні тюки і т.д.). На ремонт пристроїв йде багато часу, а в самий пік сезону має значення кожна хвилина.
Оглянемо білоруський прес ПТ-165. Ви можете придбати цю модель зовсім недорого. Але при цьому ви зіткнетеся з низкою проблем:
 • відсутність моменту затягування на всіх з'єднаннях різьблення призводить до різних поломок;
 • важкий процес налаштування машини;
 • багато додаткової ручної роботи після придбання.
Незважаючи на це, білоруська компанія продовжує працювати над моделлю, і недавно випустила більш сучасну версію - ПТ 165м. Високоякісна техніка з Європи Ця категорія дуже актуальна для великих підприємств, адже продуктивність роботи однієї такої машини може становити до 1 тонни в хвилину! Правда, ціна на такі преси висока. Серед безлічі брендів варто виділити JohnDeere, Claas, Challenger і інші. Російські виробники не мають можливості робити таку техніку, тому незважаючи на високу ціну, такі товари набирають обертів на ринку. Поширення цієї продукції гальмує і той факт, що на території України ще не так багато великих агропідприємств, які можуть собі дозволити таку розкіш. На що варто звертати увагу при покупці даної техніки Дуже часто вирішальним фактором при виборі преса є ціна. Але ж не завжди ціна буде означати, що товар і справді надійний і коштує цих грошей. Так що перед покупкою такої машини, варто приділити увагу й іншим не менш важливим факторам:
 • враховуйте час збору матеріалів, адже в кожному регіоні воно може відрізнятися. Крім того, не варто забувати про можливі поломки і інші обставини, які можуть уповільнювати процес. Так що після розрахунків додавайте запасний відсоток;
 • купуйте фірмове – не варто купувати дану техніку у перекупників, адже ніколи не можна бути впевненим у якості товару. Офіційні дилери надають якісний товар і пропонують різні послуги з експлуатації пристрою;
 • читайте відгуки про товари – хто краще скаже про роботу пристрою, як не той, хто вже ним користується. Ви зможете знайти відповіді на безліч своїх запитань: як працює при таких-то умовах, часто ламається, скільки грошей витрачається на техобслуговування і т.д..
Тільки після того, як ви будете володіти всією необхідною інформацією, ви зможете придбати потрібну вам модель обладнання. І неважливо, до якої категорії буде ставитися даний товар – будь то імпортна новинка або старий добрий Б / У прес – при правильному використанні з належним доглядом він зможе працювати максимально довго і якісно.
З давніх часів люди прагнули створити собі кращі умови для життя. Піклуючись про домашній затишок, зручність у щоденному використанні різних предметів, покращуючи умови праці, вони покращували собі якість життя. Так люди, застосовуючи творчість і розум, створювали, виробляли й використовували різні пристосування для праці й відпочинку.
Великою потребою в роботі та побуті став предмет, за допомогою якого можна було плести, зв’язувати, обмотувати, зшивати ... На сьогодні таке значення мають нитка, шнур, шпагат-мотузка, канат, різні волокна. Вони виготовляються із різних матеріалів: натуральних і синтетичних. Серед синтетичних мотузок на першому місці виготовлені із неорганічної полімерної сировини – поліпропілену.
Перевага такої мотузки у стійкості до: стирання, ударів; витримуванні високих температур; впливу вологи, світла, хімічних рідин: не піддається до реакції з кислотами, лугами, солями. І разом з тим легка, еластична, екологічно-чиста.
Найбільш поширеною ниткою поліпропіленовою у використанні є шпагат. Йому властиві товщина, сила розриву, вага бухти ... Він буває білий і кольоровий, первинний і вторинний. Білий, синій, сірий – зафарбування не має значення для його властивостей, так виробники позначають тип шпагату, до того ж колір у кожного свій.
Свою популярність здобув шпагат у сільськогосподарській промисловості для упаковування сінажу та соломи в тюки, тому його ще називають сінов’язальним. Тюкування ниткою поліпропіленовою в круглі чи квадратні тюки виконується прес-підбирачами. Люди високо оцінили механічний спосіб обробки збирання сінажу і зберігання в тюках для довготривалого використання, бо це економить час і затрати в роботі, зменшує розміри місця для зберігання продукції, є зручним у перев’язаній упаковці.
Але крім такого застосування, шпагат поліпропіленовий зручний і в інших господарських справах. Оскільки він добре зберігається, не вступає в хімічні реакції та міцний, здобув призначення в якості перев’язувальної шпагат-мотузки. Ним обплітають віники, очерет; зав’язують мішки ; роблять щітки для побілки вапняком. Властивості еластичності й водночас стійкість до зламів, знайшли застосування цього шнура в обв’язуванні макулатури, квадратних пакувань. Значне використання шпагату в рослинництві, завдяки витримці високих температур, вологи, ультрафіолетових променів, не гниттю, в тепличних господарствах для підв’язки помідор, огірків, ягідних культур …
Завдяки непреривній, майже необмеженій довжині, знайшов використання для плетіння канатів, мотузок різної товщини. А у будівництві незамінним засобом для розмітки побудов.
Та творча фантазія людей не тільки знайшла використання шпагату у господарстві, а й побачила в ньому красу для дизайну інтер’єру та різних предметів. З нього плетуть абажури, килимки, валізи, оздоблюють різні вироби, виготовляють прикраси для інтер’єру.
Якої б довжини шпагат-мотузка не була, але колись закінчується. Треба зупиняти свою роботу, що потребує лишньої години: замінити бобіну, знову зв’язати його. І добре, якщо бухта велика. До того ж чим менший моток, тим він дорожче. Тому закуповуючи шпагат, купуйте не малі бухти 0,1 – 1 кг, а великі 4, 5, 9,10 кг.
  У сучасному світі є багато видів поліпропіленових шпагатів з різними характеристиками і властивостями. Призначені для рулонних, тюковочних, мало - і великогабаритних прес-підбирачів з різним ступенем пресування. А також для ручного в'язання. Давайте спробуємо розібратися, на прикладі великого польського виробника Defalin, в чому відмінність і які бувають.
HEROS 1000 Дуже добре підходить до снопов'язалок і прес-підбирачів низького ступеня пресування сіна і соломи, де стиснення і навантаження дозволяють використовувати тонкий шпагат з малою міцністю на розрив. Кількість метрів в 1 кг: 1000 м / кг; міцність на розрив: 40,0 кг; сила вузла: 22,0 кг; вага бухти: 2,0 кг; кількість в бухті: 2000 м
HEROS Jumbo 4 * 1000 Об'єднання двох стандартних бухт Heros в одну. Таке рішення дозволяє збільшити двократно використання шпагату. Економить час на заміну бухт, що дозволяє працювати більш ефективно. Кількість метрів в 1 кг: 1000 м / кг; міцність на розрив: 40,0 кг; сила вузла: 22,0 кг; вага бухти: 4,0 кг; кількість в бухті: 4000 м
GOLIAT 700 Ідеально підходить для прес-підбирачів, де щільність тюків низька. Наприклад при зборі сіна або фуражу, для заготівлі сінажу. Оскільки поліпропіленовий шпагат не вступає в хімічну реакцію, це дозволяє використовувати його в технологіях процесу ферментації. Кількість метрів в 1 кг: 700 м / кг; міцність на розрив: 56,0 кг; сила вузла: 31,0 кг; вага бухти: 4,8 кг; кількість в бухті: 3360 м
GOLIAT 750 ROLLER Ви шукаєте найкращі рішення, щоб в повній мірі використовувати продуктивність своїх машин? Спираючись на потреби фермерів, в Defalin випустили шпагат, який відповідає всім вимогам. Goliat Roller має спеціальні властивості, які дозволяють збільшити ефективність в процесі обмотки тюків. Ідеальне формування шпагату забезпечує відмінну роботу в машині, при зборі сіна і соломи прес-підбирачами низького ступеня пресування. Кількість метрів в 1 кг: 750 м / кг; міцність на розрив: 56,0 кг; сила вузла: 31,0 кг; вага бухти: 4,8 кг; кількість в бухті: 3600 м
TUR 2011 Шпагат Tur має властивості близькі до такого популярного Tytan. Він гарантовано має довжину 2011 метрів, завдяки електровимірювальним приладам. Кількість метрів в 1 кг: 570 м / кг; міцність на розрив: 71,0 кг; сила вузла: 40,0 кг; вага бухти: 3,5 кг; кількість в бухті: 2011 м
TYTAN 500 Призначений для прес-підбирачів з підвищеним ступенем пресування прямокутних тюків сіна, соломи, сінажу та ін. зі збільшеною вагою. Міцність на розрив до 78 кг, а сила вузла до 43 кг, дозволяє використовувати його при заготівлі соломи де висока щільність, характеристик шпагату цілком достатньо для такого процесу. Виконаний з однієї цільної нитки, без вузлів. Кількість метрів в 1 кг: 500 м / кг; міцність на розрив: 78,0 кг; сила вузла: 43,0 кг; вага бухти: 4,0 кг; кількість в бухті: 2000 м
ATLAS Призначений для малогабаритних прес-підбирачів з високим ступенем пресування прямокутних тюків сіна, соломи, сінажу та ін. зі збільшеною вагою. Кількість метрів в 1 кг: 400 м / кг; міцність на розрив: 99,0 кг; сила вузла: 54,0 кг; вага бухти: 4,0 кг; кількість в бухті: 1600 м
OGRODNIK В'язальний шпагат Ogrodnik рекомендується до використання в садівництві. Його фізичні властивості пристосовані до суворих умов в теплицях. Вплив сонячних променів, компенсовані відповідною кількістю доданого стабілізатора УФ до поліпропілену. Шпагат м'який на дотик і дружній до рослин. Кількість метрів в 1 кг: 1000 м / кг; міцність на розрив: 37,0 кг; вага бухти: 4,0 кг; кількість в бухті: 4000 м
LUPULINA Lupulina - це ім'я шпагату збагаченого додатковим переплетенням. Розроблений спеціально для кучерявого хмелю. Його стебла отримують додаткову підтримку при переміщенні вгору по підвішеному обплітанню, також запобігає раптове сповзання рослин. Кількість метрів в 1 кг: 700 м / кг; міцність на розрив: 56,0 кг; вага бухти: 4,8 кг; кількість в бухті: 3360 м
GIGANT 110, 130, 150 Цей продукт є результатом багаторічного досвіду у виробництві поліпропіленового шпагату. Застосування високоякісної сировини надає йому відмінних властивостей у використанні. Висока межа міцності на розрив, впевненість зв'язування і гарантована довжина, робить оптимальним використання в великогабаритних прес-підбирачах. GIGANT 110. Кількість метрів в 1 кг: 110 м/кг; міцність на розрив: 359,0 кг; сила вузла: 198,0 кг; вага бухти: 9,0 кг; кількість в бухті: 990 м GIGANT 130. Кількість метрів в 1 кг: 130 м/кг; міцність на розрив: 304,0 кг; сила вузла: 167,0 кг; вага бухти: 9,0 кг; кількість в бухті: 1170 м GIGANT 150. Кількість метрів в 1 кг: 150 м/кг; міцність на розрив: 263,0 кг; сила вузла: 145,0 кг; вага бухти: 9,0 кг; кількість в бухті: 1350 м
Як бачите асортимент шпагату буває дуже різний навіть у одного виробника.
Більш детальну інформацію ви можете отримати у менеджерів компанії Єврошпагат.
Звертайтеся!

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок