замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат Juta 500 білий 4 кг

 Шпагат Juta 500 білий 4 кг

Шпагат Juta 500 білий 4 кг

Ціна: 350 грн
  • від   6 шт - 350 грн
  • від 18 шт - 340 грн
  • від 72 шт - 330 грн

ШПАГАТ ПОЛІПРОПІЛЕНОВИЙ JUTA 500 БІЛИЙ 4 кг

Шпагат JUTA родом з Чехії. Виробник JUTA є одним із лідерів використання поліпропіленових ниток в сіно-заготівельних роботах збиральною технікою. Виготовлений з первинної сировини. Продукт використовують для тюкування сіна, як перев'язочну та пакувальну нитку.

Чому варто купити шпагат Юта 500?

Виробник нитки користується широкою популярністю у всьому світі завдяки якості свого шпагату. Завдяки своїм якісним характеристикам шпагат по продажах займає перше місце за попитом у фермерів. Часто від них можна почути позитивну реакцію, що говорить про ставлення аграріїв до цього шпагату - «Це ж ЮТА!». Будьте впевнені, що виробнику JUTA можна довіряти, тому що він має багаторічний досвід у виробництві пакувальної продукції для сухих кормових культур.

Переваги шпагату Юта 500:
· М'якість.
· Міцність і надійність.
· Підвищена еластичність.
· Відмінне зав'язування в вузли.
· Зручний в експлуатації в зимовий період.
· Витримує високі і низькі температури.
· Виконано з екологічно чистої сировини.
· Не гниє, не розчиняється під впливом вологи та розчинників.
· Можливість автоматизованого процесу в'язання
  Довговічність шпагату.

При виготовленні даного шпагату додаються спеціальні стабілізуючі добавки, тому вона має хороший захист від ультрафіолетових променів, що дуже важливо для фермерів. Продукт відповідає всім вимогам європейської якості.
Шпагат Юта відмінно обрізається ножем в прес-підбирачі. При виробництві шпагат скручують в бобіни. Завдяки цьому шпагат зручно зберігати і застосовувати в ручному режимі або за допомогою спеціальних технологій.

Характеристики нитки:
· Вага бухти 4 кг.
· Повний метраж 2000 м.
· Товщина 2000 текс.
· Сила розривання нитки 78 кг.
· Колір шнура різних марок білий і синій.

Шпагат JUTA за вигідною ціною

Компанія JUTA зацікавлена, щоб їх продукція залишалася на лідируючій позиції. Тому всі виробничі процеси, починаючи від створення товару до готового продукту, ретельно розробляються маркетологами. Ми гарантуємо якість продукції JUTA і ввічливе обслуговування.

Рекомендуємо купувати вироби у великих партіях. Тільки в цьому випадку при зберіганні продукт прекрасно збереже свої якості, чому сприяє термочутлива плівка.

Ви маєте можливість придбати як класичні види шпагату - стандарт, так і продукцію на дистрибюторські замовлення за конкурентною вартістю. Продукт пакують по дві бобіни в упаковку, скріплену поліпропіленовою пакувальною стрічкою. Якщо виникли проблеми при покупці, телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на нашому сайті. Наші менеджери допоможуть швидко вирішити ваше питання.

Своє замовлення ви отримаєте в фірмових мішках нашої компанії Єврошпагат по 6 шт. Це безкоштовний сервіс компанії, тому покупцеві дешевше обійдеться доставка. Не витрачайте час, і придбайте шпагат JUTA для своїх потреб на цьому сайті! Наші консультанти завжди допоможуть Вам з вибором. Купуйте легко і з максимальною економією! Заходьте до нас, ми чекаємо на вас!

Характеристики: Колір білий, Товщина ниті 2000 tex, Сила на разрив 78 кг, Вага бухти 4 кг, Довжина в бабіні 2000 м

Інші товари компанії

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок