замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат Juta 400 синій 5 кг

 Шпагат Juta 400 синій 5 кг

Шпагат Juta 400 синій 5 кг

Ціна: 550 грн
  • від   6 шт - 550 грн
  • від 18 шт - 540 грн
  • від 72 шт - 530 грн

шпагат поліпропіленовий JUTA 400 синій 5 кг

Якість в'язального матеріалу, який використовується в сільському господарстві, надзвичайно важлива для людей, зайнятих в цій сфері. Тюкування сіна та соломи, в'язання різної продукції, заготівля сінажу для великої рогатої худоби - всі ці процеси неможливо уявити без використання добротної мотузки. Тому шпагат Juta (Юта) 400 синій 5 кг користується у сучасних фермерів заслуженою популярністю як матеріал, що володіє великою кількістю переваг.

Хто виробник?

Виготовленням поліпропіленових шпагатів займається багато різних підприємств, але на їх фоні варто було б відзначити чеську компанію Juta. Її спеціалізація - виготовлення продукції сільськогосподарського напрямку для теплиць, дачних ділянок, великих господарств та іншого. Особливістю цього підприємства є те, що воно самостійно виконує абсолютно всі етапи виробництва - від переробки сировини до випуску готових товарів. Поліпропіленовий шпагат в асортименті компанії займає провідне місце, згідно продаж по всьому світу, і це цілком закономірно, оскільки він цінується споживачами за відмінну якість і неймовірну міцність.

Якщо говорити про основні показники цього перев'язувального матеріалу, то шпагат Juta (Юта) 400 синій 5 кг відрізняється наступними властивостями:

· Підвищена міцність за рахунок виготовлення з цілих гранул прозорого кольору шпагату;
· Стійкість до вологи - шпагат абсолютно не піддається процесам гниття;
· Зносостійкість - навіть часті згинання не викликають потертостей і розшарування нитки;
· Здатність витримувати різкі перепади температур, що надзвичайно важливо при зберіганні сільгосппродукції під відкритим небом;
· Стійкість до впливу ультрафіолету - спеціальні добавки забезпечують цей ефект;
· Можливість автоматизованого процесу в'язання;
· М'яка структура - нитка дуже легко обрізається в процесі роботи, не пошкоджуючи елементів механізмів у прес-підбирачі;
· Екологічність - процес виробництва і процедура використання шпагату не несе ніякої шкоди як людям, так і навколишньому середовищу;
· Універсальність - шпагат широко використовується в роботі не тільки фермерами, а й працівниками пошти, і виробниками друкованої продукції, а також в меблевій промисловості.

Основна характеристика

Шпагат Juta (Юта) 400 поставляється споживачам у вигляді крученої нитки з поліпропілену синього кольору. Для зручності використання він змотаний у великий моток, упакований в прозорий поліетилен, на якому розміщена вся необхідна покупцеві інформація, а саме:

· Загальна вага пакувальної мотузки - 5 кг;
· Її товщина - 2500 tex;
· Сукупний метраж мотка - 2000 м;
· Сила розриву - 98 кг.

Ми пропонуємо замовити шпагат Juta (Юта) 400 синій 5 кг прямо на сторінці нашого сайту за доступною ціною. Продукції нашої компанії дозволяє значно заощадити на доставці. З метою збереження ваших заощаджень, ми практикуємо відправку шпагату, упакованого по 4 бухти в один мішок, причому за таку фасовку ми абсолютно не беремо грошей.

Купуйте поліпропіленові шпагати тут, і ваш бізнес гарантовано буде приносити стабільний дохід.

Характеристики: Колір cиній, Товщина ниті 2500 tex, Сила на разрив 98 кг, Вага бухти 5 кг, Довжина в бабіні 2000 м

Інші товари компанії

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок