замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат AGROTEX 360 сірий 5 кг

 Шпагат AGROTEX 360 сірий 5 кг

Шпагат AGROTEX 360 сірий 5 кг

Ціна: 370 грн
  • від   6 шт - 370 грн
  • від 18 шт - 360 грн
  • від 72 шт - 350 грн

ШПАГАТ ПОЛІПРОПІЛЕНОВИЙ AGROTEX 360/400 СІРИЙ

Шпагат Agrotex (Агротекс) 360/400 сірий 5 кг - поліпропіленова стрічкова, технічна нитка, яка вважається найпопулярніший шпагатом із всіх шпагатів сімейства Agrotex. Продукт має широке призначення , в основному він призначений для застосування в агропромисловій, торговій, будівельній галузях,а також для сінопресувальних машин. На багатьох підприємствах шпагат Agrotex буде корисний завдяки своїм чудовим характеристикам.

Шпагат виготовлений з переробленого пластику - поліпропілену, тобто вторинної сировини. Завдяки доступній ціні та великій силі розриву, шпагат привабливий для багатьох фермерів. Він також добре зберігається в тюках до наступного сезону. Даний продукт підходить для використання в сільському господарстві, для невеликих прес-підбирачів для виготовлення квадратних тюків стандартного та посиленого пресування.

Нитка не мотається і не в'яжеться, стійка до вигинів, стирання, лугів, вологи і розчинів, не гниє. Даний шпагат екологічно чистий, не розчиняється в органічних розчинниках, тонкий, але досить міцний. Даний шпагат використовують при ручній обв'язці та шнуруванню, і завдяки своїм якостям він зручний в заготівлі сінажу на зимовий період.

На виробництві додаються спеціальні стабілізуючі добавки, завдяки чому шпагат стійкий до ультрафіолетових променів. Європейський шпагат Agrotex відповідає всім вимогам європейської якості.

Переваги продукту:

· М'якість і зручність в експлуатації;
· Здатний витримати високі і низькі температури;
· Жорсткий та еластичний;
· Підвищена міцність при розтягуванні;
· Гарна плинність;
· Стовідсоткова надійність;
· Відмінно обрізається ножем в прес-підбирачі;
· Допомагає економити на запчастинах;
· Довговічний;
· Стійкий при контакті з окропом;
· недорогий.
Характеристики шпагату Агротекс

Агротекс 360 означає 360 м в 1 кг. Товщина нитки становить 2860 текс. Продукт відноситься до категорії 400-та, але в Агротекс немає цієї марки, тому на бухтах пишуть 360/400. Нитки сильніші і товщі ніж 400-тому товщина 400-тої марки 2500 текс. Вага рулону 5 кг, метраж повністю 1800 м.
Варто відзначити, що шпагат може бути будь-якого кольору на замовлення покупця,виробник шпагату фірма Agrotex з Угорщини.

Чому вигідно купувати нитки Агротекс у нас?

Наша компанія вже не один рік працює над тим, щоб завжди задовольняти потреби покупців. Продукти нашої компанії мають прекрасне співвідношення «ціна-якість». Така продукція характеризується практичністю, надійністю і відмінними експлуатаційними характеристиками. Якість нитки гарантована не тільки сертифікатами, а й перевірена величезним досвідом.
Якщо вас цікавить шпагат з сімейства Agrotex, пропонуємо зробити вигідну покупку в нашому магазині. Щоб дізнатися відповіді на ваші запитання, достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на нашому сайті. При відправленні, використовується упаковка мішками по 3-4 шт.

Все це - безкоштовний сервіс нашої компанії, тому перевізники не отримують оплату за упаковку, і відповідно, клієнтові дешевше виходить доставка.

Характеристики: Колір сірий, Товщина ниті 2860 tex, Сила на разрив 110кг, Вага бухти 5 кг, Довжина в бабіні 1800 м

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок