замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат AGROTEX 1000 синій 5 кг

 Шпагат AGROTEX 1000  синій 5 кг

Шпагат AGROTEX 1000 синій 5 кг

Ціна: 440 грн
  • від   6 шт - 440 грн
  • від 18 шт - 430 грн
  • від 72 шт - 420 грн

ШПАГАТ ПОЛІПРОПІЛЕНОВИЙ AGROTEX 1000 БІЛИЙ

Робота сучасного фермера вимагає достатньої кількості інструментів господарювання та допоміжних матеріалів. В такому випадку виконання сільськогосподарських робіт стає набагато ефективніше і продуктивніше.

Поліпропіленовий шпагат входить до переліку необхідних витратних матеріалів в першу чергу для тих, хто займається заготівлею грубих кормів для великої рогатої худоби. За допомогою такої нитки, як правило, здійснюються процеси тюкування, завдяки чому можна компактно скласти величезну кількість заготовлених кормів. Тому в наші дні при серйозному підході до ведення фермерського господарства без шпагату не може обійтися жодна сінозбиральна машина.

Особливості матеріалу Agrotex

Найбільшою популярністю серед споживачів користується шпагат Agrotex від відомого угорського виробника, який можна замовити прямо на нашому сайті. Говорячи про основні його переваги, слід зазначити наступне:

· Здатність витримувати багаторазові і різкі перепади температур, що надзвичайно важливо для реалій роботи фермера;
· Підвищена стійкість до впливу вологи, шпагат не гниє, не «розповзається» в процесі експлуатації;
· Чудово витримує часті згинання і стирання;
· Стійкий до розтріскування і висихання;
· Не потрапляє під вплив ультрафіолету завдяки наявності в складі сировини спеціальних стабілізуючих добавок;
· Відсутність ефекту електропровідності;
· Відрізняється достатньою м'якістю, тому цілком можна застосувати в механізмах з високим рівнем автоматизації;
· Мінімальний знос при системі вузловязання;
· Підвищена міцність, яка дозволяє надзвичайно туго скручувати тюки.

Екологічна якість шпагату Agrotex обумовлена застосуванням європейських технологій при виготовленні. У процесі первинного виробництва задіюються спеціальні гранули поліпропілену, вторинний метод передбачає переробку використаного пластика. В даному випадку виробником був застосований перший спосіб, що дає можливість отримати нитку білого кольору досить тривалого терміну використання.

Пропонований нами шпагат Agrotex (Агротекс) 1000 білий 5 кг широко використовується в великих прес-підбирачах рулонного типу, які функціонують за принципом обкручування круглих тюків. Незамінний шпагат також і в міні-пресах, які використовуються в невеликих особистих господарствах. Оптимальні параметри застосування цього матеріалу - формування рулонів вагою від 100 до 350 кг і тюків від 10 до 30 кг.

Крім цього, даний шпагат відмінно себе зарекомендував, як підв'язувальний матеріал при роботах з рослинами в теплицях і на відкритому грунті.

Характеристики шпагату Агротекс

Поставляється шпагат Агротекс в бобінах вагою по 5 кг, що еквівалентно 5 000 метрам. Крім іншого, до основних показників цього перев'язувального матеріалу відносять:

· Товщину мотузки - лінійну щільність, що дозволяє визначити вагу матеріалу в мотку;
· Міцність розриву нитки - позначає здатність нитки витримувати силу розтягування;
· Індикатор розриву в вузлі - як правило, здатність вузла витримувати навантаження зменшується вдвічі в порівнянні з попереднім параметром;
· білий колір.

Замовляючи шпагат Агротекс у нас, ви можете придбати його за оптимальною ціною. Крім того, з метою заощадження грошей покупцеві на пересилці, ми складаємо в один мішок відразу по 3 - 4 бобіни шпагату.
Безперервне виготовлення продукції від провідних угорських виробників, висока міцність при експлуатації, надійність в'язання вузлів, незмінно гарантована якість товару в будь-якій партії дозволяє відносити шпагат Агротекс до категорії найбільш затребуваних в наші дні.

Характеристики: Колір білий, Товщина ниті 1000 tex, Сила на разрив 42 кг, Вага бухти 5 кг, Довжина в бабіні 5000 м

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок