замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат AGROTEX 600 білий 5 кг

 Шпагат AGROTEX 600 білий 5 кг

Шпагат AGROTEX 600 білий 5 кг

Ціна: 440 грн
  • від   6 шт - 440 грн
  • від 18 шт - 430 грн
  • від 72 шт - 420 грн

ШПАГАТ ПОЛІПРОПІЛЕНОВИЙ AGROTEX 600 БІЛИЙ

Угорська компанія Agrotex займається виготовленням продукції, без якої вкрай складно обійтися як у великому, так і малому господарстві. Шпагат Агротекс, який ви можете купити на нашому сайті - це виріб, призначений для пресування сухого сіна в тюки. Також ви можете пресувати траву в рулони, або застосовувати цей продукт з метою підв'язування рослин. При цьому, шпагат підходить як для відкритого, так і закритого типу грунту.

Білий шпагат Agrotex 600, вага якого становить 5 кг, виготовляється з первинної сировини. Це, мабуть, найбільш правильний підхід для того, щоб заготовити сіно на зиму: складування, зберігання і використання сухої трави стане можливим в будь-який час року. Перед тим, як замовити даний продукт, ми рекомендуємо ознайомитися з його основними перевагами:

- Склад сировини з якої зроблений шпагат, включає в себе спеціальні стабілізатори. Вони служать для того, щоб захистити сінаж від попадання ультрафіолетових променів. Також це відмінне рішення для захисту від інших зовнішніх факторів.

- Максимально стійкий до різних змін атмосфери та перепадів температур. Крім того, шпагат не боїться попадання вологи або хімічних розчинів.

- Поліпропіленовий виріб має відносно доступну ціну. Звертайтеся у наш інтернет-магазин,та істотно заощаджуйте кошти при покупці.

Також слід знати, що цей товар відмінно підходить для настройки і обліку рівня зношеності техніки. Даний предмет є незамінним і тому, що знаходить своє застосування і в інших сільськогосподарських сферах, наприклад на городі фермер може з легкістю підв'язувати ним рослини. Всі продукти, представлені в каталозі нашого магазину, є оригінальними і виготовляються на підприємстві Угорської компанії Agrotex.

До технічних характеристик шпагату можна віднести такі аспекти: загальна маса бухти становить п'ять кілограм (600 м на 1 кг), а повний метраж в бобіні - 3 000 метрів. Щільність виробу дорівнює його товщині та становить 1 667 текс (tex - це одиниця виміру в текстильній промисловості). Відповідно, чим більше tex заявлено в виробника, тим товщий буде шпагат. Продукт є чистим з екологічної точки зору і проходить попередню обробку, перш ніж потрапить у продаж.

Варто відзначити, що це товар європейської якості, а тому відрізняється підвищеним рівнем еластичності, а також не травмує пресові механізми, що відіграє ключову роль при виборі шпагату. Зверніть увагу, що цей продукт дозволяє істотно економити на запчастинах, так як не здійснює негативного впливу на працездатність техніки.
Цінова політика шпагату Agrotex 5 кг прийнятна для кожного споживача. Щоб замовити товар в інтернет-магазині не обов'язково витрачати багато часу. При необхідності наші фахівці нададуть консультацію, щодо онлайн замовлення продукції на безкоштовній основі.

При виникненні будь-яких питань ви можете звертатися до менеджера компанії, заповнивши просту форму на сайті або зателефонувавши за номером телефону.

Характеристики: Колір білий, Товщина ниті 1667 tex, Сила на разрив 70кг, Вага бухти 5 кг, Довжина в бабіні 3000 м

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок