замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат Agronika 400 5 кг

 Шпагат Agronika 400 5 кг

Шпагат Agronika 400 5 кг

Ціна: 350 грн
  • від   6 шт - 350 грн
  • від 18 шт - 340 грн
  • від 72 шт - 330 грн

шпагат поліпропіленовий AGRONIKA 400 5 кг

Шпагат Agronika (Агроніка) 400 - найкраще рішення навіть для зношеного обладнання!

Заготівля і зберігання сінажу, годування худоби, продаж в магазині і на ринку - шпагату, підійде всім, хто цього потребує:

-купити багато і надовго: основа з первинного пропілену дозволяє зберігати шпагат роками;
-зберегти обладнання і заощадити на покупці деталей: ножів для прес-підбирача легко ріжуть матеріал, не травмуються, довго не зношуються;
-заготовити якісний сінаж навіть з сирої маси: міцність матеріалу відмінно підходить для посиленого пресування;
-надійність: вода, сонце, холод, спека - поліпропіленовий шпагат Агроніка залишиться не пошкодженим в будь-яких умовах;
-стійкість до ультрафіолету: стабілізуючі добавки повністю захищають шпагат від УФ-випромінювання;
-купити дешевше, щоб перепродати. Ціна настільки низька, що дозволить зробити націнку на 50% і навіть більше!
-не загрожує життю та здоров'ю тварин: екологічність, м'якість нитки - гарант абсолютної захищеності худоби під час годування.

Агроніка - компанія зі Словенії. Фірма за 10 років роботи створила продукцію, яка з успіхом увірвалася на світовий ринок. Головний секрет - строга відповідність європейським стандартам виготовлення і основа з первинного поліпропілену найвищої якості.

Що таке європейська якість шпагату? Це еластичність, міцність до зламів і стирання. Екологічність, якої не домогтися, дотримуючись іншим стандартам виробництва. Як наслідок -годувати тварини простіше, а м'яка нитка не завдає травм в процесі споживання. Продукція не рветься навіть при високому тиску всередині прес-підбирача, що не ламає механічні ножі обладнання. Всі описані вище вигоди, аж до спокусливо низької ціни, - це результат покупки шпагату з Європи.

Невеликі прес-підбирачі з посиленим пресуванням сінажу - основні "клієнти" шпагату Агроніки 400. Ще б пак, показник сили розриву в вузлі становить цілих 50 кг. Нитка легко обрізається в середньо-та- сильно зношеному обладнанні. Нитка запросто може обв'язати квадратний пакунок 25-35 кг, надійно зафіксувавши вміст пакунка (сила на розрив - 98 кг). Ті хто використовував, шпагат Юта 400, Атлас 400 або Пііппо 400, з впевненістю можуть скзати, що шпагат Агроніка - більш вигідний і міцний їх аналог, тому купуйте його сміливо.

Тюки зберігаються роками. При виготовленні шпагату Агроніка використовують тільки первинний поліпропілен: надійний, міцний, стійкий. Також у сировину з якої виготовлений шпагат додають УФ стабілізатори, що захищають нитки від розпаду під впливом ультрафіолету. Матеріал не гниє, не вбирає вологу. Йому не страшна спека або холод.

В одній бухті - 5 кг матеріалу. Це - 2000 метрів міцного шпагату з товщиною 2500 текс. У Текс - "tex" - текстильна промисловість вимірює товщину нитки. Чим більше - тим міцніше. Чим товще - тим надійніше. Ну а "400" в назві - це маркування для зручності для покупців (400 метрів шпагату в 1 кг).

Шпагат може відрізнятися за кольором, в залежності від того який барвник додаються у поліпропілен для його виготовлення. Два основні кольори: синій і білий. Потрібен інший? Без проблем, зробимо індивідуальне замовлення для вас.

Шпагат Agronika (Агроніка) 400 5 кг - це надійний помічник для ведення фермерського господарства на європейському рівні!

Бонус для наших покупців - відправка від партнерів по бізнесу при замовленні від 10 бобін. А ще ми:

-заощадимо ваші гроші на доставці, упакувавши посилку в свої мішки;
-підкажемо чим і як відправити;
-відмовимо вашим конкурентам, при попередньому попередженні.

І це тільки мінімальний перелік відмінних пропозицій для вас. Купіть поліпропіленовий шпагат у нас і отримаєте дійсно вигідний, міцний і надійний матеріал для заготівлі сінажу!

Характеристики: Колір синій, Товщина ниті 2500 tex, Сила на разрив 98 кг, Вага бухти 5 кг, Довжина в бабіні 2000 м

зимой буренка
будет
благодарна

замовити
дзвінок