замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

Замовити шпатаг

 

Вкажіть свої дані,
менеджери компанії Еврошпагат перезвонять найближчим часом.

 

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 900 — 1800
субота з 900 — 1300,
неділя — вихідний.

 

Шпагат Agronika 1000 5 кг

 Шпагат Agronika 1000 5 кг

Шпагат Agronika 1000 5 кг

Ціна: 360 грн
  • від   6 шт - 360 грн
  • від 18 шт - 350 грн
  • від 72 шт - 340 грн

шпагат поліпропіленовий AGRONIKA 1000 5 кг

Шпагат Agronika 1000 на українському ринку з'явився зовсім недавно. Новинка швидко стала популярною в експлуатації серед фермерів. Нитка зроблена з первинного поліпропілену класу А4 з додаванням спеціальних компонентів для стійкості від ультрафіолету. Шпагат призначений для сіно-заготівельних робіт в рулонних прес-збирачах великих розмірів, а також для міні-пресів домашнього призначення. Продукт підходить для використання в якості підв'язувальної нитки для рослин на відкритому грунті і в тепличних господарствах.

Виготовляється даний шпагат в республіці Словенія, виробником Agronika. Молода компанія, яка працює на ринку сіна шпагатів вже 10 років, стала відомою в багатьох куточках світу. Даний шпагат, який виготовляє компанія Agronika, підходить для великих рулонів 100-350 кг, і рулонів вагою 10-30 кг. Деякі клієнти замовляють нитки Agronika у великих партіях. У цьому випадку більше ймовірності, що продукт при зберіганні не втратить свої властивості, цьому сприяє термочутлива плівка.

Характеристики шпагату Agronika 1000:

· Товщина нитки 1000 tex.
· Вага бухти 5 кг.
· Довжина в бобіні 5000 м.
· Випускається в синьому та білому кольорах.
· Сила розриву становить 42 кг.

Шпагат Agronika 1000 вигідний фермерам

Багато фермерів вже встигли оцінити властивості нитки Agronika 1000. Це екологічно чистий продукт, який відповідає всім вимогам європейської якості. Цим забезпечується висока витривалість і стійкість продукції. Виробник не використовує домішки і токсичні речовини на всіх етапах виробництва, завдяки чому шпагат з поліпропілену виходить безпечним для тюкування сіна.

Шпагат характеризується підвищеною еластичністю, витривалістю, міцністю, високою стійкістю до вологи і розчинників - не гниє та не розчиняється. Завдяки використанню якісних матеріалів при виробництві, він здатний витримати перепади температур, відмінно обрізається ножем, стійкий до зламів.

Продукт тонкий, але міцний, тому він дуже зручний в експлуатації фермерами, а також дозволяє зробити міцні вузли і рівний зріз. У виготовленні виробники застосовують передові технології, завдяки яким шпагат з поліпропілену відмінно в'яжеться і обрізається.

Шпагат Agronika 1000 є досить м'яким, тому навіть не дуже новий апарат прес-підбирача прослужить своєму власникові набагато довше. Також він не схильний до впливу цвілі і не псується під впливом кислот. Нитка багатофункціональна і універсальна, завдяки чому її можна використовувати в будь-яких кліматичних зонах і при будь-яких погодних умовах.

Наш інтернет-магазин пропонує придбати шпагат Agronika високої якості. Ми безпосередньо відправляємо шпагати від партнерів по бізнесу при замовленні не менше 10 шт. Не витрачайте час, і замовляйте шпагат Agronika на нашому сайті! Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-яке ваше питання. З нами ви завжди отримаєте якісний продукт за конкурентною ціною.

Характеристики: Колір синій, Товщина ниті 1000 tex, Сила на разрив 42 кг, Вага бухти 5 кг, Довжина в бабіні 5000 м

взимку корівка
буде вдячна

замовити
дзвінок