Шпагат поліпропіленовий

низька ціна + доставка по україні

замовити зворотний дзвінок

замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

juta agrotex tama agronikaclaasdefalim bezalin new hollandpipposipma

 

всі марки шпагату 
в одному магазині

У нас Ви зможете купити всі самі популярні види шпагатів,
представлені в Україні

Играть

подивіться 
як ми працюємо

звук

 
 

результат — міцні та щільні тюки

підбираємо ідеальний шпагат для будь-якого прес-підбирача

Незважаючи на безліч переваг натуральної продукції, є вироби, які є більш практичними і функціональними завдяки синтетиці у їх складі. У цю групу відноситься і шпагат. Сфера його застосування дуже обширна - сільське господарство, виробничі підприємства, будівництво, хімічна та харчова промисловість, сектор логістики і транспортування.

Шпагат поліпропіленовий наділений відмінними експлуатаційними властивостями. Він:
• негігроскопічний (не вбирає у себе вологу);
• має низьку електропровідність;
• має гарну стійкість до впливу негативних зовнішніх чинників (ультрафіолету, бактерій / паразитів, агресивних кислот і розчинників, процесів гниття);
• не накопичує статичну електрику;
• довговічний (зберігає первинний вигляд після багаторазового використання);
• високоміцний.

Синтетичний шпагат виготовляють з матеріалів, які отримують в ході складного молекулярного синтезу. Ціни залежать від метражу, ваги, технічних характеристик і виробника.
Головний показник при виборі шпагату - його номінальна лінійна щільність. Як правило, це значення виробник вказує в самій назві моделі ( «Текс» або Tex). Чим більший числовий показник Tex, чим товстіший і міцніший шпагат. Для упаковки і обв'язки вантажів середньої тяжкості підійдуть варіанти з параметром близько 1000 Tex, для великогабаритних предметів потрібен шпагат з більш високою щільністю.


Де придбати поліпропіленовий шпагат відмінної якості?


Компанія «Єврошпагат» співпрацює з провідними європейськими компаніями з виробництва шпагатних матеріалів преміальної якості. Уважно вивчивши ринок профільної продукції, ми переконалися в тому, що взяли правильний орієнтир. Україна теж бере активну участь у виробництві і продажі шпагату з поліпропілену але порівняльний аналіз показав, що вітчизняна продукція не є конкурентоспроможною з європейськими товарами.
Ми пропонуємо широкий асортиментний ряд кращих шпагатів з Чехії, Угорщини, Польщі, Фінляндії та Словенії. Ціна поліпропіленового шпагату вас приємно здивує і потішить. Гарантуємо вигідні умови співпраці, зручну варіативну оплату і оперативну доставку з Києва в будь-який населений пункт.
handshake

єврошпагат в цифрах

 

Іноді у нас бувають розпродажі та знижки!
Хочете, ми проінформуємо Вас про це?

зимой буренка
будет
благодарна

фермери україни
говорять

 • Відгук про шпагат JUTA

  Руслан Хмельницький
  З фірмою Єврошпагат ми працюємо вже багато років. В основному закупляємо по 100 бух та більше. Пробували багато різних марок поліпропіленового шпагату, та свій вибір зупинили на Юті. Вона м'яка та міцна...
   
 • Андрій, Старобільськ

  Клієнт з 2014 года

  Раніше купував шпагат Бірлік - наш український, тепер працюю чеським JUTA. Різниця відчутна. Шпагат не рветься, м'який і еластичний, без вузлів, в бухті весь однаковий. Тепер мені не доводиться зупиняти роботу, витрачати час на зв'язування шнурка.


  У мене прес - Киргизстан, тюки невеликі, але виходять щільні. Юта якраз підходить ідеально. Нитка добре тримає їх форму, з часом тюки не розриваються.


  Європейська якість !!! Цим все сказано.

   
 • Костянтин, Київська обл.

  Фермер
  У мене прес-підбирач WELGER-AP42 (старий – 30 років) . Українській шпагат неякісний. Польський – впринципі нормальний. Чеська JUTA (Юта) мене влаштовує по всіх параметрах – м'яка і не рветься.
   
 • Віктор, Херсонська обл.

  Клієнт з 2013 року, прес Клаас Маркант51
  За сезон використовую бухт 90-120 Юти і Тами. Користувався Титаном, хмельницький непоганий, а все остальне хлам. Людина з часом набирається досвіду. Я брав що дешевше, що ближче. З вами не перший рік працюю, телефон записаний 4 роки, не було ніколи ніяких заморочок у співпраці.
   
 • Степан, Миколаївська обл.

  Фермер
  Другий рік з вами співпрацюю, подобається. Тюкую пресом Фортшріт. Вже багато років використовую в роботі Юту і Титан, Юта підходить найкраще. Тюкував житомирським, нитка в бухтах запутана.
   
 • Юрій, Херсон

  Прес – Welger

  Спробував новий шпагат TAMA. Раніше такого не зустрічав, користувався Титаном, теж польський шнур, цілком влаштовував. Мені цей сподобався більше і ціна така ж.


  Він м'якше ніж Титан, добре зав'язуються вузли, за цілий день жодного розв'язаного тюка. Прес-підбирач Welger AP.


  Я задоволений ниткою, правда в бобині немає 4 кг, але це зараз вже у всіх так, головне – що мене повністю влаштовує.

доставка по
україні любим
перевізником

 

 

del autocatnpmist expressintime

оплата
при отриманні

При замовленні шпагату ви нічим не ризикуєте! 
ми не вимагаємо предоплату.
Ви можете сплатити свої покупки в момент отримання.