Шпагат поліпропіленовий

низька ціна + доставка по україні

замовити зворотний дзвінок

замовити зворотний дзвінок

 

Введіть свій номер телефону
менеджери компанії Єврошпагат зателефонують найближчим часом

 

 

juta agrotex tama agronikaclaasdefalim bezalin new hollandpipposipma

 

всі марки шпагату 
в одному магазині

У нас Ви зможете купити всі самі популярні види шпагатів,
представлені в Україні

Играть

подивіться 
як ми працюємо

 
 

результат — міцні та щільні тюки

підбираємо ідеальний шпагат для будь-якого прес-підбирача

Незважаючи на безліч переваг натуральної продукції, є вироби, які є більш практичними і функціональними завдяки синтетиці у їх складі. У цю групу відноситься і шпагат. Сфера його застосування дуже обширна - сільське господарство, виробничі підприємства, будівництво, хімічна та харчова промисловість, сектор логістики і транспортування.


Шпагат поліпропіленовий наділений відмінними експлуатаційними властивостями. Він:

• негігроскопічний (не вбирає у себе вологу);

• має низьку електропровідність;

• має гарну стійкість до впливу негативних зовнішніх чинників (ультрафіолету, бактерій / паразитів, агресивних кислот і розчинників, процесів гниття);

• не накопичує статичну електрику;

• довговічний (зберігає первинний вигляд після багаторазового використання);

• високоміцний.

Синтетичний шпагат виготовляють з матеріалів, які отримують в ході складного молекулярного синтезу. Ціни залежать від метражу, ваги, технічних характеристик і виробника.
Головний показник при виборі шпагату - його номінальна лінійна щільність. Як правило, це значення виробник вказує в самій назві моделі ( «Текс» або Tex). Чим більший числовий показник Tex, чим товстіший і міцніший шпагат. Для упаковки і обв'язки вантажів середньої тяжкості підійдуть варіанти з параметром близько 1000 Tex, для великогабаритних предметів потрібен шпагат з більш високою щільністю.


Де придбати поліпропіленовий шпагат відмінної якості?


Компанія «Єврошпагат» співпрацює з провідними європейськими компаніями з виробництва шпагатних матеріалів преміальної якості. Уважно вивчивши ринок профільної продукції, ми переконалися в тому, що взяли правильний орієнтир. Україна теж бере активну участь у виробництві і продажі шпагату з поліпропілену але порівняльний аналіз показав, що вітчизняна продукція не є конкурентоспроможною з європейськими товарами.
Ми пропонуємо широкий асортиментний ряд кращих шпагатів з Чехії, Угорщини, Польщі, Фінляндії та Словенії. Ціна поліпропіленового шпагату вас приємно здивує і потішить. Гарантуємо вигідні умови співпраці, зручну варіативну оплату і оперативну доставку з Києва в будь-який населений пункт.
handshake

єврошпагат в цифрах

 

Іноді у нас бувають розпродажі та знижки!
Хочете, ми проінформуємо Вас про це?

зимой буренка
будет
благодарна

фермери україни
говорять

 • Відгук про шпагат JUTA

  Відгук про шпагат JUTA

  Руслан Хмельницький
  З фірмою Єврошпагат ми працюємо вже багато років. В основному закупляємо по 100 бух та більше. Пробували багато різних марок поліпропіленового шпагату, та свій вибір зупинили на Юті. Вона м'яка та міцна...
   
 • Андрій, Старобільськ

  Клієнт з 2014 года

  Раніше купував шпагат Бірлік - наш український, тепер працюю чеським JUTA. Різниця відчутна. Шпагат не рветься, м'який і еластичний, без вузлів, в бухті весь однаковий. Тепер мені не доводиться зупиняти роботу, витрачати час на зв'язування шнурка.


  У мене прес - Киргизстан, тюки невеликі, але виходять щільні. Юта якраз підходить ідеально. Нитка добре тримає їх форму, з часом тюки не розриваються.


  Європейська якість !!! Цим все сказано.

   
 • Костянтин, Київська обл.

  Костянтин, Київська обл.

  Фермер
  У мене прес-підбирач WELGER-AP42 (старий – 30 років) . Українській шпагат неякісний. Польський – впринципі нормальний. Чеська JUTA (Юта) мене влаштовує по всіх параметрах – м'яка і не рветься.
   
 • Юрій, Херсон

  Прес – Welger

  Спробував новий шпагат TAMA. Раніше такого не зустрічав, користувався Титаном, теж польський шнур, цілком влаштовував. Мені цей сподобався більше і ціна така ж.


  Він м'якше ніж Титан, добре зав'язуються вузли, за цілий день жодного розв'язаного тюка. Прес-підбирач Welger AP.


  Я задоволений ниткою, правда в бобині немає 4 кг, але це зараз вже у всіх так, головне – що мене повністю влаштовує.

   
 • Степан, Миколаївська обл.

  Степан, Миколаївська обл.

  Фермер
  Другий рік з вами співпрацюю, подобається. Тюкую пресом Фортшріт. Вже багато років використовую в роботі Юту і Титан, Юта підходить найкраще. Тюкував житомирським, нитка в бухтах запутана.
   
 • Леонід, Конотоп

  Підприємець

  Користувався п'ятисотим шпагатом, гарний шпагат. Але у мене тюки трохи більше в'яже, 25-30 кг, тому іноді були розриви нитки.


  Порадили взяти товщий шпагат – Agrotex 360-400. Спробував, дуже мені сподобався, добре в'яже, витримує велике навантаження і підходить за всіма параметрами.


  Тепер цілий день тюкуєш і немає проблем.

  Тут реально дешевше!

   
 • Віктор, Херсонська обл.

  Віктор, Херсонська обл.

  Клієнт з 2013 року, прес Клаас Маркант51
  За сезон використовую бухт 90-120 Юти і Тами. Користувався Титаном, хмельницький непоганий, а все остальне хлам. Людина з часом набирається досвіду. Я брав що дешевше, що ближче. З вами не перший рік працюю, телефон записаний 4 роки, не було ніколи ніяких заморочок у співпраці.
   
 • Олексій, Краматорск

  Фермер

  Пробував багато шпагатів. Перейшов на європейський, шпагат Juta поза конкуренцією, дуже подобається. У сезон були перебої з поставками, тому на наступний рік зроблю закупівлі заздалегідь.

  У нас такий же шпагат 280 грн. був, тут купив за 230. Доставили Новою поштою за 2 дні! На 60 бухтах серйозно заощадив і доставка недорого, порівняно з іншими продавцями.


  З шпагатом Юта працюю ефективніше і економніше. Рекомендую займатися тільки шпагатом Юта!

доставка по
україні любим
перевізником

 

 

del autocatnpmist expressintime

оплата
при отриманні

При замовленні шпагату ви нічим не ризикуєте! 
ми не вимагаємо предоплату.
Ви можете сплатити свої покупки в момент отримання.