Які варіанти застосування має поліпропіленовий шпагат?

Найпопулярнішим пакувальним матеріалом на сьогоднішній день є поліпропіленовий шпагат. Матеріал відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до впливу ультрафіолету, не боїться розривів і має довгий експлуатаційний термін. З успіхом поліпропіленовий шпагат має попит у агропромислових комплексів, великих сільськогосподарських підприємств, складів та роздрібних покупців.

Матеріал універсальний у використанні та може застосовуватися не тільки для формування тюків та рулонів сіна. Інші види використання поліпропіленового шпагату розглянемо надалі.

Де використовують поліпропіленовий шпагат

Крім формування тюків і рулонів сіна, існують такі варіанти застосування шпагату:

  • Для робіт у саду та городі. Сінов'язальний шпагат можна використовувати для підв'язки тепличних та садівницьких рослин, сільськогосподарських культур. За рахунок використання підв'язувального матеріалу вдається досягти високого врожаю. Використання поліпропіленового шпагату для підв'язки сільгосп культур спрощує догляд за рослинами, забезпечує легке прополювання бур'янів.
  • Для пакування товарів, вантажів. Поліпропіленовий шпагат часто використовують у промисловості та у складських приміщеннях. Ним підв'язують коробки, ящики та великі стелажі з різноманітною продукцією.
  • Для дизайну. За допомогою промислового шпагату створюються котячі, точила для пазурів, шпагат також використовують для обмотки вертикальних конструкцій в інтер'єрі, для створення абажура. За рахунок різноманітності відтінків кольору поліпропіленовий шпагат гармонійно поєднується з будь-яким дизайном інтер'єру. У ряді випадків цей матеріал застосовують для створення дизайнерських предметів ручної роботи.

Де варто купити поліпропіленовий шпагат

Інтернет-магазин Єврошпагат пропонує широкий асортимент пакувальних матеріалів європейської якості. У каталозі товарів магазину представлені поліпропіленові шпагати від таких відомих торгових марок: Agrotex, Juta, Claas, Zeppelin, Tewe, Tama та багатьох інших.

Всі товари відрізняються високою міцністю, стійкістю до стирання та вигинів. Крім того, вони є абсолютно екологічно безпечними. Висока зносостійкість поліпропіленового шпагату обумовлена його стійкістю до дії вологи, високої температури та різних мікроорганізмів.

Також матеріал відрізняється доступною ціною порівняно з пакувальними матеріалами, виготовленими з натуральної сировини.

Доставка товару можлива на всій території України популярними кур'єрськими службами. Підібрати шпагат вдасться з огляду на його: довжину, діаметр, виробника, матеріал виготовлення та інші технічні параметри.