Як зменшити витрати сіновязального шпагату?

Витрата сіновязального шпагату залежить від кількох факторів. На кількість шпагату, яка необхідна для виконання певних пакувальних робіт, впливають такі фактори:

  • Матеріал виготовлення шпагату. Шпагат для підв'язки сіна може виготовлятись з натуральних волокон або поліпропілену. Обидва види шпагату мають високий рівень міцності, проте поліпропіленовий шпагат відрізняється доступною ціною. До того ж, у шпагату з поліпропілену є різноманітність серед вибору колірних забарвлень. Витрата шпагату в обох випадках однаковий.
  • Довжина шпагату в бобіні. Класична мінімальна бобіна із сіновязальним шпагатом має довжину 900-1100 метрів. Бобини із середньою довжиною відрізняються 2500-3500 метрами шпагату. Є й великі бобіни з довжиною шпагату 4000-5000 метрів. Перед покупкою певної бобіни шпагату варто враховувати, який метраж матеріалу знадобиться для виконання конкретних операцій.
  • Дотримання правил зберігання шпагату. У дотриманні правил зберігання шпагату є головний нюанс – не допустити надмірно тривалого знаходження матеріалу на відкритому сонці. Йдеться про поліпропіленовий шпагат. При тривалому попаданні на матеріал прямого сонячного випромінювання він повільно починає втрачати своє початкове забарвлення. При недобросовісному або неповноцінному зберіганні шпагату, включаючи поліпропіленові нитки, їхня кількість може зменшитися.
  • Автоматизація тюківки сіна. Багато що залежить від виробника шпагату та обладнання, що використовується. Як правило, 1 тюк сіна формується за рахунок використання 42 метрів шпагату. У продажу є бобіни шпагату від 900 метрів завдовжки і до 5000 метрів. Щодо автоматизації, шпагат лише від певних виробників може використовуватися в тюкувальному обладнанні. Оптимальним варіантом стане покупка шпагату від брендів Juta, Agrotex, Claas, Zeppelin.

Чому варто замовляти сеновязальний шпагат у компанії Єврошпагат

Компанія пропонує замовити сіно-в'язальний шпагат від провідних європейських виробників. З його допомогою вдається мінімізувати втрати сінажу, домогтися зберігання сіна в компактному вигляді і втрати своїх поживних речовин. Менеджери магазину готові проконсультувати, який саме вид шпагату купити, які фактори впливають на витрати такого матеріалу і які існують правила його зберігання.