Як вибрати шпагат з поліпропілену?

У світі пакувальних матеріалів сьогодні незамінним варіантом є поліпропіленовий шпагат. Він використовується як великими будівельними компаніями, так і приватними ремонтними бригадами, агропромисловими підприємствами. Про популярність поліпропіленового шпагату та про те, як правильно вибрати цей пакувальний матеріал, розповімо далі.

Основні характеристики шпагату

Перш ніж приступати до вибору даного матеріалу, варто розібратися з його основними технічними особливостями. Поліпропіленовий шпагат відрізняється такими перевагами:

 • Універсальність. Його використовують у процесі проведення будівельно-ремонтних робіт, для пакування продукції різного виду. Часто промисловий шпагат використовують для тюкування сіна чи соломи. Також він застосовується для ручної роботи, у процесі обмотки легкових машин, готових рулонів та тюків. У деяких випадках шпагат із поліпропілену можна використовувати для підв'язки рослин у теплицях.
 • Міцністю. Матеріал здатний витримати високі навантаження. Наприклад, нитка для тюкування, яку використовують у виробництві сіновязальних шпагатів, може використовуватися на всіх різновидах прес-підбирачів. Вироби здатні витримати навантаження, що розтягує, в процесі обв'язки тюків.
 • Стійкість до ультрафіолету. Промисловий шпагат здатний тривалий час зберігатись на відкритому повітрі. Матеріал не вибагливий у зберіганні, йому не страшне влучення прямих сонячних променів тривалий період часу. Посилаючись на такі фізичні властивості матеріалу, його можуть використовувати у хімічній промисловості.

Як вибрати шпагат

Для вибору якісного поліпропіленового шпагату варто враховувати той фактор, що, на відміну від натурального шпагату, ціна на поліпропіленовий шпагат трохи більша. Зате матеріал відрізняється високою міцністю, що згадувалося вище. Незважаючи на високу ціну, будівельні компанії та сільськогосподарські підприємства набувають такого синтетичного матеріалу у великій кількості.

При виборі такого матеріалу звертають увагу на такі характеристики:

 • масу мотка та бобін;
 • кількість ниток;
 • товщину нитки;
 • вага;
 • силу розриву;
 • колір.

Як визначити якість купленого шпагату

Для визначення якості придбаного поліпропіленового шпагату рекомендується використовувати прості, але дієві рекомендації. Серед основних правил щодо вибору якісного штучного шпагату для агропромислового сектора виділяють:

 1. Оглянути упаковку. Зовні поліпропіленовий шпагат практично не відрізняється від натурального, тому перед його покупкою варто прочитати інформацію, вказану на обгортці даного товару. Як правило, але в упаковці шпагату будуть вказані його технічні особливості та експлуатаційні властивості.
 2. Зверніть увагу на ціну. Поліпропіленовий шпагат – найдешевший з усіх пакувальних матеріалів, про це потрібно пам'ятати.
 3. Переконатися у міцності. По-справжньому якісний синтетичний шпагат має високу хімічну стійкість і міцність. Він не піддається утворенню корозії, не гниє та не сохне.

Крім того, поліпропіленовий шпагат має відрізнятися невеликою вагою. Навіть за великої довжини намотування, переміщати бобіну має бути комфортно для рядового користувача.

Де придбати промисловий шпагат

Інтернет-магазин Єврошпагат пропонує широкий вибір синтетичних пакувальних матеріалів найвищої якості. В асортименті магазину представлені поліпропіленові шпагати від провідних світових виробників, включаючи компанії Juta, Defalin та Agrotex. Вдасться підібрати шпагат за кольором, розривним навантаженням, діаметром, рівнем щільності та за іншими технічними характеристиками. Доставка товару провадиться по всій території України, де працюють популярні кур'єрські служби. Весь товар сертифікований та продається у фірмових упаковках.