Скільки шпагату потрібно для заготівлі сіна?

Сьогодні сіновязальний шпагат використовують у агропромисловій сфері. Він необхідний для заготівлі рулонів та тюків сіна. Таким чином, поліпропіленовий шпагат сприяє більш тривалому терміну збереження сіна, без втрати його експлуатаційних характеристик.

Перед покупкою такого пакувального матеріалу, як шпагат для формування сіна, варто визначитися з його необхідною кількістю, яка знадобиться в роботі. Не зайвим буде ознайомитись із методами формування тюків сіна. Про все це розповімо далі.

Важливість придбання достатньої кількості шпагату

Щоб зрозуміти, скільки шпагату потрібно, варто дотримуватися наступних значень:

  • для заготівлі одного пакунка сіна знадобиться приблизно 42 метри сеновязального шпагату;
  • в одній бобіні може бути від 900 до 5000 м шпагату;
  • при покупці шпагату необхідно звертати увагу не тільки на довжину бобіни, але і на міцність самого матеріалу.

Сінов'язальний шпагат є найдоступнішим пакувальним матеріалом, представленим на ринку сьогодні. Він успішно використовується для формування тюків та рулонів сіна, так як без проблем фіксує циліндричну форму та надійно герметизує сіно. Таким чином, дана агрокультура тривалий час зберігається із збереженням своїх поживних речовин.

Як порахувати зразкову кількість шпагату, яка буде потрібна для заготівлі сіна

Наслідуючи вищевказану інформацію, можна приблизно підрахувати, скільки шпагату знадобиться на формування одного тюка сіна. Точніше, можна порахувати кількість тюків сіна, яке вдасться зробити з однієї бобіни шпагату.

Бобини з довжиною шпагату 900 метрів буде достатньо для формування 21-22 тюків сіна. Для формування 100 тюків сіна знадобиться 5 невеликих бобін сіновязального шпагату, або одна велика, з довжиною шпагату в 5000 метрів.

Чому варто замовляти поліпропіленовий шпагат у магазині Єврошпагат

Процес тюкування сіна вимагає використання якісного та міцного шпагату. Саме такий пакувальний матеріал можна замовити у компанії Єврошпагат. На сайті представлено шпагат від провідних європейських виробників. Оформити замовлення можна через спеціальну форму онлайн або зателефонувавши з менеджерами магазину за вказаними номерами телефонів.