Переваги використання шпагату під час збирання сіна

Шпагат, зокрема, поліпропіленовий, часто використовується в агропромисловій сфері. Він необхідний для тюкування сіна, а також для формування рулонів із даної сільськогосподарської культури. Шпагат, що використовується у сільгосп сфері, називається сінов'язальним.

Про переваги такого пакувального матеріалу та його важливість у агропромисловій сфері розповімо далі.

Важливість використання шпагату для заготівлі сіна

Оскільки сіно є фізіологічно сухим кормом, важливу роль відіграє збереження всіх його поживних речовин та корисних мікроелементів. Багато в чому, визначальну роль у правильному збереженні сіна грає його швидка та правильна упаковка.

Завдяки використанню шпагату сіно вдається сформувати у пакунки або рулони. У такому вигляді цей корм легко зберігати в складах, а також із зручністю використовувати його для годування сільськогосподарської живності. Цікаво, що неправильне сушка сіна може вплинути на втрату близько 70% його корисних поживних речовин.

Переваги використання тюкувального шпагату для заготівлі сіна

Поліпропіленовий шпагат, який використовується для тюкування сіна, має такі переваги:

  • Мінімізує втрати живильних мікроелементів сіна. Завдяки процесу тюкування, сіно отримує можливість досушуватись на відкритому повітрі без втрати своїх поживних властивостей. Навіть при попаданні на тюк сіна атмосферних опадів вони не здатні проникнути всередину щільного тюка або рулону. В результаті, вологість сировини не збільшується, і тюк сіна продовжує ефективно висушуватись на відкритому повітрі. Таким чином, тварини отримують живильний корм, який сприяє їх повноцінному та здоровому зростанню.
  • Економить простір сіносховища. Тюк сіна не вимагає великої площі для зберігання, ніж зберігати весь запас сіна без певної форми, врозтіч. Використовувати розсипне сіно неефективно і дорого, тому що для його повноцінного зберігання доведеться використовувати в рази більше простору, який знадобиться для розміщення тюків сіна.
  • Матеріал зручний у використанні. Явною перевагою використання шпагату при заготівлі сіна є надання йому певної форми. Тюки сіна часто складають у шаховому порядку, це дозволяє створити вентиляційні канали між ними. Сіно зберігається безпечно, не займає багато площі та не втрачає своїх поживних елементів.

Де придбати шпагат для заготівлі сіна

В онлайн магазині Єврошпагат представлений широкий вибір поліпропіленового сіновязального шпагату. Усі пакувальні матеріали поставляються від провідних європейських виробників та відповідають світовим стандартам якості. Крім того, ціна на шпагат приємно здивує кожного покупця. Доставка проводиться по всій території України найпопулярнішими кур'єрськими компаніями.