На скільки вистачає однієї котушки поліпропіленового шпагату?

Поліпропіленовий шпагат продається у бобінах із довжиною від 900 до 5000 метрів. Навіть мінімального обсягу бобіни, на думку рядового користувача, має вистачити щонайменше на кілька років користування. Але в питанні про те, на скільки вистачає котушки поліпропіленового шпагату, не все однозначно.

Від чого залежить витрата агропромислового шпагату

Об'єм використання синтетичного шпагату із поліпропілену залежить від низки факторів. Насамперед, враховується сфера використання шпагату. Щодо агропромислової сфери, на відсоток використання шпагату для підв'язки сіна впливають такі фактори:

  • Тип-прес підбирача. Для пакування сіна при однакових технічних параметрах, у рулонному прес-підбирачі мінімальна витрата шпагату. На відміну від тюкового прес-підбирача, рулонний прес-підбирач витратить набагато менше пакувального матеріалу.
  • Розмір рулону та пакунка. Якщо брати стандартну довжину рулону сіна, але різний діаметр, то відсоток використання шпагату буде більшим у бобіні з великим діаметром.
  • Різновид сільгосп культур. З урахуванням типу агрокультури, що використовується для сінажу, може змінюватись витрата сенов'язальної нитки. На витрати впливає маса агрокультури. Чим більша маса, тим більше обв'язувального матеріалу знадобиться.

Всі перераховані вище фактори варто враховувати перед покупкою поліпропіленового шпагату. Наприклад, вдасться розрахувати, на скільки рулонів чи тюків сіна вистачить однієї бобіни обв'язувального матеріалу. Це зручно, оскільки попередній підрахунок дозволить мінімізувати витрати, передбачені для придбання пакувального матеріалу.

На скільки в середньому вистачить однієї котушки поліпропіленового шпагату

Наприклад, одна бобина шпагату для підв'язки сіна з довжиною 900 метрів знадобиться для формування 20 тюків. У середньому йде 42-43 метри поліпропіленового шпату на 1 тюк сіна. При цьому середня вага пакунка сіна становить 15 кілограм.

Звідси виходять такі дані:

  • для ємного рулону сіна, що важить 500 кілограмів, знадобиться приблизно 1400 метрів поліпропіленового сіновязального шпагату;
  • для обмотки котячої точилки для пазурів знадобиться близько 50 метрів шпагату;
  • для упаковки 1 стандартної продуктової скриньки – 3-4 метри шпагату.

Дані є приблизними і можуть коригуватися залежно від товщини шпагату, фірми виробника та матеріалу, з якого він виготовлений.

Для проведення різних операцій необхідний різний запас шпагату. Це варто враховувати перед його покупкою.

Чому варто замовляти поліпропіленовий шпагат у компанії Єврошпагат

Компанія співпрацює із провідними європейськими виробниками пакувальних матеріалів. Можливе замовлення поліпропіленового шпагату у бобінах з довжиною від 900 до 5000 метрів. Для коригування даних на замовлення рекомендується зв'язатися з менеджерами магазину та обговорити з ними всі деталі. Для цього достатньо зателефонувати за вказаними на сайті номерами мобільних телефонів.