Де і як використовується поліпропіленовий шпагат?

Поліпропіленовий шпагат - матеріал, який виготовляється зі спеціальних синтетичних ниток або однієї синтетичної нитки, і скручується особливим чином. Поліпропілен із барвниками та стабілізаторами світла формується у поліпропіленові нитки, які скручуються в одну нитку.

Матеріал відрізняється особливою міцністю. Він стійкий до розривів, не боїться впливу ультрафіолету і має довгий експлуатаційний термін. Всі ці особливості поліпропіленового шпагату враховуються користувачами для придбання такого якісного матеріалу для упаковки. Такий пакувальний матеріал замовляють великі магазини, сільськогосподарські підприємства, склади та роздрібні покупці. Ціна на шпагат змінюється в залежності від його технічних характеристик та цільового призначення.

Сфери застосування поліпропіленового шпагату

В основному такий пакувальний матеріал прийнято використовувати у таких сферах:

  1. Для обв'язування рулонів та тюків сіна. Такий шпагат прийнято називати сільськогосподарським. Він використовується для формування рулонів та тюків сіна, які виходить прес-підбирачами. Щоб рулон або тюк не втратив свою форму відразу після формування, для їхньої підв'язки необхідний поліпропіленовий шпагат. Цікаво, що зберігання тюків сіна у сформованому та підв'язаному вигляді дозволяє зберегти корисні елементи в силосі. Цей метод зберігання набагато продуктивніший і зручніший, ніж зберігання сіна у відкритому вигляді на полі.
  2. Для робіт у саду та городі. Шпагат, який використовується для таких робіт, прийнято називати підв'язувальним або тепличним. З його допомогою вдасться досягти високої якості та кількості врожаю. За допомогою підв'язувального шпагату виробляють підв'язку сільськогосподарських рослин, що, у свою чергу, спрощує догляд за ними. Завдяки використанню тепличного шпагату вдається забезпечити повноцінний краплинний полив сільгосп культур, якісне прополювання бур'янів, а також підживлення рослин. Підв'язка сільськогосподарських рослин дозволяє виростити такі культури стійкими до хвороб та шкідників.
  3. Для пакування товарів, вантажів. Даний тип поліпропіленового шпагату прийнято називати промисловим чи пакувальним. Як правило, такий зв'язувальний матеріал відрізняється великою міцністю. Паковують поліпропіленовим шпагатом поштові відправлення, пов'язують упаковки продовольчих товарів, підв'язують великогабаритні вантажі. Шпагат для упаковки вантажів та товарів відрізняється підвищеною міцністю, він стійкий до численних згинів.

Де придбати поліпропіленовий шпагат за доступною ціною

Інтернет-магазин Єврошпагат пропонує широкий асортимент пакувальних матеріалів європейської якості. У каталозі товарів магазину представлені поліпропіленові шпагати від таких відомих торгових марок: Agrotex, Juta, Zeppelin, Tewe, Tama та багатьох інших.

Всі товари відрізняються високою міцністю, стійкістю до стирання та вигинів. Крім того, вони є абсолютно екологічно безпечними. Висока зносостійкість поліпропіленового шпагату обумовлена його стійкістю до дії вологи, високої температури та різних мікроорганізмів. Також матеріал відрізняється доступною ціною порівняно з пакувальними матеріалами, виготовленими з натуральної сировини.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити поліпропіленові шпагати для підв'язування сільськогосподарських культур, для упаковки товарів та вантажів, а також шпагат для обв'язування рулонів та тюків сіна.